Skocz do zawartości

Zdjęcie

PHEROMAX i jego pierwszy raz w klubie - co i jak?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Wolno

Wolno

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 08 październik 2015 - 02:37

Powitać wszystkich serdecznie :-) bo jestem nowy w temacie. Przeglądałem już trochę forum i stronę feromony.pl. Ale, że jestem konkretny facet, to lubię mieć czarne na białym. Dwa dni temu dostałem paczkę z Pheromax 14ml i dwie saszetki BTB jeśli się nie mylę. W sobotę zamierzam przetestować na własnej skórze w klubie. Do klubu jedziemy aż 2-3 godziny wcześniej. Więc zamierzam zawinąć do kieszeni kurtki i perfumy również. Bo dosyć daleko, wczesny wyjazd i jesień, kurtka, kołnierz itp. Na początku imprezy udam się do łazienki. I teraz pytanie. Jeden psiuk na nadgarstek, pocieram o drugi i szyję, przykrywam swoimi perfumami czy rozkręcić i wezykiem poocierac czyli mniejsza dawka? Jak polecacie doświadczeniużytkownicy? Myślę, że przed samą impreza będzie lepiej, niż 3 h przed w domu wychodząc. Mile widziane rady i sugestie :-) pozdrawiam ;-)
  • Wolno lubi to

#2 Wolno

Wolno

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 08 październik 2015 - 02:40

I jeszcze jedno pytanie. Czy mogę połączyć z próbka BTB czy sam Pheromax?

#3 MikiDziki

MikiDziki

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 30 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PheromaxOxy, Androstadienone, Androstenol, Androstenon

Napisany 08 październik 2015 - 02:11

Jeśli to twój pierwszy kontakt z feromonami to proponuję najpierw zastosować Pheromaxa przed imprezą. Czyli jednego dnia nałóż sobie jedno psiknięcie na nadgarstek i rozetrzyj na drugim, ewentualnie szyję - tak jak napisałeś. Pokryj to swoimi perfumami. Jeżeli jesteś wrażliwy na zapachy to raczej polecam ci zacząć od mikrodawki - czyli posmarowac szyje tylko węzykiem z atomizera. Słuchaj to wazne zebys przetestowal bo fero działaja i na ciebie i na laseczki  :mrgreen:  Najpierw musisz znalexc dawkę odpowiednia dla siebie. Jak ty poczujesz sie zaje**scie po Pheromaxie to laseczki tez tak ten sygnał odbiorą. Do tego fajny bajer i imprezka bedzie udana. Alkohol takze wzmacnia działanie fero. Nawet najgrzeczniejsze panienki idą w  ślimaka ;) i nie tylko  :twisted:

Co do mieszania fero to jest to dobry pomysł, bo BTB fajnie otwiera ludzi a tobie doda tez luzu - jesli takowego ci przy laskach czasem brakuje. Jednak ja bym najpierw zastosowal tylko Pheromax, a dopiero jak poznasz swoja reakcje na fero to bym zaczał mieszac. Taka zreszta i moja historia :)

#4 Wolno

Wolno

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 08 październik 2015 - 03:02

Wielkie dzięki za odpowiedź ;-) a więc dzis przetestuje tak jak mówisz aby sprawdzić wcześniej :-)
I chyba wezmę go ze sobą do kieszeni, bo szkoda aplikować 3h przed imprezą.
Dzięki jeszcze raz :-)

#5 crc

crc

Doświadczony

• 25 postów

Napisany 15 październik 2015 - 09:13

Jak poszło? :D

#6 MikiDziki

MikiDziki

Doświadczony

• 30 postów

Napisany 15 październik 2015 - 12:00

No właśnie - Jak Ci poszło? :)

#7 Wolno

Wolno

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 15 październik 2015 - 09:37

Szczerze panowie to lipa :-( ciuch, fryzura, zachowanie, kurs tańca i jak nie narzekam na brak zainteresowania w miejscach publicznych, wśród koleżanek, cieszę się dużym zainteresowaniem, gęba po tatusia tak tu gdyby nie to że na vipa bo dj to nawet nie zatanczylbym z żadną. A tak to z jedną. I to nie feromony a funkcja didzeja. Podeszlo pare niun po ogień czy zamówić utwór. Ja do nich miło, grzecznie, z żartem na ustach. Wymiana dwóch, trzech słów i "spadaj gościu ". Spróbuję w tą sobotę wezykiem że trzy razy smyrnac szyję ale kiepsko to widzę. Nie wiem czemu bo normalnie nie narzekam. Zdarza się że mijam nad jeziorem laske z chłopakiem. Chłopak patrzy w przeciwna stronę, a ona mi w oczy mijając się i jeszcze usmiechnie.. A ta impreza jeśli chodzi o relacje damsko męskie była wyjątkowo nie udana :-(

#8 MikiDziki

MikiDziki

Doświadczony

• 30 postów

Napisany 22 październik 2015 - 11:18

może za mocno się wypsikałeś? Spróbuj smyrnąć się wężykiem po szyi, taką mikrodawkę zrób. A jakie perfumy używasz? Fajna mieszanka wychodzi z Chanel-Egoiste. Przepis masz ponizej:

Ostatnio kolega zrobił mikrodawkę, dla osób najbardziej wrażliwych na zapach feromonów: 1 część Pheromax i 9 części perfum.

LUB

1. Słabsza dawka: 1 czesc Pheromax i 3 (ewentualnie 4 na początek) czesci perfum

2. Mocniejsza dawka: 1 czesc Pheromax i 2 czesci perfum

Nie poddawaj sie chłopie! Fero to zaj***sta zabawa  :mrgreen:

#9 Wolno

Wolno

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 22 październik 2015 - 02:02

Aha zobaczymy protestuje. Narazie było jedno psikniecie. I tydzień później bez feromonów uważam imprezę za wiele lepszą. Hugo czerwone. Fajny bardzo świeży i specyficzny zapach. Dużo ludzi odrazu poznaje go. Ja go uwielbiam za świeżość i lekkość. Odkąd przeszedłem z Bruno banani na czerwone Hugo dużo komplementow na zapach dostaje :-) sprubuje mikro dawkę

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników