Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chikara

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Dunno

Dunno

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 33 postów

Napisany 09 styczeń 2016 - 11:43

Co myslicie o chikarze Ci ktorzy ja juz stosowali ?
Od roku uzywam btb + npa w malych dawkach na codzień czy chikara da mi mniej wiecej te same efekty? pozdrawiam

#2 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 285 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 11 styczeń 2016 - 01:37

chikara jest super. Ma fenomenalny zapach. Wąchałeś?

Efekty na pewno będą inne, ale ciężko w twoim przypadku określić jakie dokładnie. Możesz np. widzieć więcej spojrzeń, zaczepek, albo ocierania się. Musisz sam sprawdzić, by zobaczyć różnicę.

#3 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 151 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 12 styczeń 2016 - 05:13

Stary, Chikara to feromony, które trzeba niuchnąć. Dla mnie numer 1 zapachowych fero. Zapach jest zaj*bisty, a działania bardzo widoczne, zarówno podczas rozmowy biznesowej, jak i podczas spotkań z dziewczynami. 

#4 Dunno

Dunno

Doświadczony

• 33 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 10:56

Wlaśnie te Wasze chwalenie tego zapachu mnie przeraża, bo :

1. Ktoś znajomy się zapyta co to zapach? Bardzo jej sie spodoba. Tak bardzo, ze bedzie chciala kupic taki sam swojemu facetowi, a ja co wtedy odpowiem ; p ?
- Chikara z feromony.pl :D ? Jak sklamie to sprawdziz, ze to inny przeciez, a jak powiem, ze nie powiem to tak dziwnie troche i podejrzanie. Co na ten temat uwazacie ?

2. Gdy uzyjesz btb czzy npa do pracy to nikt prawie tego nie wyczuje, a jesli tak to pomysla, ze to zapach z zelu pod prysznic, lub szamponu czy dezodorantu, a gdy uzyjesz takiej chikary to zaraz zostane okreeslany jedynym facetem ktory uzywa perfum do pracy, bo nikt inny stad tego nie robi. Co takze o tym uwazacie?

Pozdrawiam i moze polecicie mi coś jeszcze co sami stestowaliście i jest godne uwagi poza btb, npa, pheromax i chikara, a moze jakis dobry mix ?

#5 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 151 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 09:40

1. Szczerze mówiąc to nie ukrywam tego, że używam Chikary ;) Jeżeli się wstydzisz to zawsze możesz powiedzieć, że nie pamiętasz.

2. Nie wiem czy do końca zrozumiałem. Jeżeli chodzi o to, że będziesz jedynym facetem, który używa perfum to bardzo dobrze. Nie kombinuj z myśleniem w stylu "co sobie pomyślą". Wszystko zależy od tego o czym TY myślisz :)

#6 crc

crc

Doświadczony

• 25 postów

Napisany 21 styczeń 2016 - 10:33

Wąchaliście chikare? ten zapach jest jakiś taki magiczny, ciężko jest doświadczyć podobnego zapachu w jakimś produkcie.

• nowicjusz lubi to

#7 mi486

mi486

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 98 postów
  • Sprawdzone:NPA

Napisany 04 maj 2016 - 06:18

Co wy tak z tym wąchaniem? Czy to forum perfumiarskie?

Liczy się działanie feromonów za to się płaci i po te je kupuje.

jak sobie chcą kupić magiczny zapach to sobie perfumy ludzie kupują.

nikt nie pisze  o działaniu tego fero, może nie ma o czym pisać?

#8 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 151 postów

Napisany 04 maj 2016 - 10:27

Właśnie działanie jest mega, genialny zapach to tylko dopełnienie. Chociaż nie jest to typowy "perfumiarski" zapach. Trzeba tego doświadczyć.

Przede wszystkim więcej kontaktu - to zauważyłem już po pierwszym psiknięciu. Ludzie więcej mówią, nieznajomy zaczepiają, koleżanki nie mogą oderwać wzroku, Chikara działa jak magnes.

#9 Dobry00

Dobry00

Doświadczony

• 24 postów

Napisany 04 maj 2016 - 12:54

Jedyny fero którego nie testowałem, czy działanie jest podobne do tego z BTB czy nawet lepsze w Chikara?

#10 Dunno

Dunno

Doświadczony

• 33 postów

Napisany 04 maj 2016 - 04:10

moim zdaniem bardzo podobne, ale osobiście wracam do czystego BTB : )

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników