Skocz do zawartości

Kilka pytań odnośnie pierwszych fero


kulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pare pytań i był bym wdzięczy gdyby ktoś udzielił mi na nie szczegółowych odpowiedzi.

Najpierw trochę o celach ;)
Chce zacząc przygodę z feromonami, na pierwsze fero nie chce wydać za dużo pieniędzy. Nie oczekuje nie wiadomo czego. Na czym mi zależy w feromonach?
Najbardziej zależy mi na: pomocy w uwodzeniu, żeby ludzie jeszcze lepiej się czuli w moim towarzystwie oraz delikatne podkreślenie "samca alfa", dodam, że nie mam problemu z nieśmiałością. Feromonów używał bym podczas wypadów ze znajomymi, czasem randka, imprezy. Osoby w moim towarzystwie są w wieku 16-20 lat.
 

Zainteresowały mnie feromony: Relationship Magic oraz The Edge

 

1. Które feromony bardziej by pasowały do moich wymagań?
2. Czemu The Edge na stronie feromony.pl są droższe niz gdziekolwiek indziej (172zł a 126zł)

3. Czemu niektórzy piszą, że The Edge ma nieprzyjemny zapach?
4. Bardzo zachęciły mnie feromony ze strony "pheromonexs", jednak koszt przesyłki lekko odstrasza, czy ktoś zamawiał z tej strony?
 

Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecił feromony npa jeśli chodzi o samca alfa lub btb jesli chodzi o budowanie relacji i lekki aspekt erotyczny jesli gdzie indziej jest taniej to kupuj tam gdzie jest taniej :) mozna je mieszac z własnymi perfumami warto dokupic mini atomizer i strzykawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś: "Najbardziej zależy mi na: pomocy w uwodzeniu, żeby ludzie jeszcze lepiej się czuli w moim towarzystwie oraz delikatne podkreślenie "samca alfa","

 

A więc podałeś 3 różne zakresy stosowania fero, do których można polecić 3 rózne fero:

Uwodzenie - Pheromax

"by lepiej się czuli" - Chikara, Edge, BTB, P6

"samiec alfa" - NPA

 

Zastanów się na czym ci zależy najbardziej. Jeśli na uwodzeniu - wal w pheromaxa.

Jeśli coś bardziej uniwersalnego - proponuję np. Chikarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności