Skocz do zawartości

Zdjęcie

Testy PHX i innych - moje relacje

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Anonimowy Tester

Anonimowy Tester

Nowy

• Ferumowicz
  • 3 postów

Napisany 27 luty 2016 - 12:20

Witajcie!  :wink:

Chciałbym się w tym temacie podzielić obserwacjami podczas użytkowania różnych produktów, a także wymienić cenne doświadczenia z innymi użytkownikami : )

Kilka dni temu zakupiłem zestaw startowy PHX + BTB (posiadam PHX bez oksytocyny). Pierwsze testy polegały na wykorzystaniu jednego psiknięcia samego PHX na szyję (z odległości kilku cm, centralnie na jabłko Adama). Intencjonalnie nie połączyłem PHX z BTB, aby zbadać jego samodzielny wpływ na środowisko. Aby uniknąć zbyt szczegółowych i nużących opowieści z życia codziennego, podam najważniejsze przykłady:

W ciągu 4 dni testów zauważyłem większe chęci do rozmowy ze strony mężczyzn, spojrzenia kobiet i ich uwagę w komunikacji miejskiej, a moja przyjaciółka, z którą się widywałem (i z którą nie połączył mnie finalnie związek parę miesięcy temu), była niezwykle skłonna do kontaktu fizycznego. Dużo się przytulała, kładła głowę w okolicy mojego ramienia i szyi (czyli tam, gdzie aplikowałem PHX), w dodatku nie bała się mojego dotyku (żadnego  :wink: ). Za każdym razem jednak mówiła mi, że czuć ode mnie spermę  :razz: Czy Waszym zdaniem "przykrycie" feromonów perfumami osłabi ich działanie? A może lepszym wyjściem byłoby dokupienie Chikary (ma niezłe opinie, ponoć lepsza od BTB), a że posiada zapach, jej kombinacja z PHX będzie bardziej komfortowa w odbiorze..? Myślałem także nad tym, aby nałożyć PHX na szyję, a w innych miejscach spryskać się innymi perfumami, aby nie miksować ich za bardzo w jednym rejonie skóry. Co myślicie? Czy Chikara + PHX jest lepszym uwodzicielskim zestawem, jeżeli mam zamiar zyskać szczególną sympatię kogoś, na kim mi zależy?

Czekam na Wasze porady, jak i pytania, jeśli takowe macie : ) 

Pozdrowienia!

• ArmandoDiasy lubi to

#2 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 161 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 29 luty 2016 - 10:45

Powiem Ci, że samego PHX nie polecam używać. Przykryj go perfumami, nie osłabi to jego działania. Może go nawet wzmocnić.

Przykryj go fajnymi perumami i zobaczysz co się stanie  :twisted:  :razz:

#3 Anonimowy Tester

Anonimowy Tester

Nowy

• Ferumowicz
  • 3 postów

Napisany 29 luty 2016 - 11:35

Muszę przyznać, że samodzielnie działa zaskakująco, ale oczywiście spróbuję nałożyć na PHX jakiś ciekawy zapach. Coś godnego polecenia? : )

Testowałem też wraz z BTB, ale efekt był mniejszy (zapewne użyłem za dużo BTB, choć tym razem wykorzystałem trochę wody toaletowej w innych miejscach i nieprzyjemny zapach nie był wyczuwalny.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników