Skocz do zawartości

Zdjęcie

PHEROMAX OXYTRUST Man (próbka 1ml)

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Mateusz

Mateusz

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 03:43

Witam, Kupiłem próbkę tych oto feromonów nie zauważyłem jakiejś zmiany i dotyczącej mojego otoczenia nic sie nie zmieniło , nie wiem jak dawkować te feromony i na ile kropel jeśli chodzi o to dodałem 5 na palca z tej próbki na szyje i pod nos , jedno co zauważyłem to rozdrażnienie i niesamowity gniew ale to chyba kwestia przedawkowania , Jesli ktoś by mi pomógł powiedzieć ile dawkować w jakich miejscach przebywać czy można mieszać fero z innymi perfumami czy nie tracą  tej mocy jeśli mogę tak to nazwać , to jeśli by mi ktoś pomógł to był bym wdzięczny.

bo jak narazie jestem nastawiony sceptycznie . 

Dziękuję i Pozdrawiam

#2 nowicjusz

nowicjusz

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 35 postów
  • Sprawdzone:Raw Androstadienone . Androstenol , Pheromax BTB

Napisany 26 marzec 2016 - 09:25

Witam, Kupiłem próbkę tych oto feromonów nie zauważyłem jakiejś zmiany i dotyczącej mojego otoczenia nic sie nie zmieniło , nie wiem jak dawkować te feromony i na ile kropel jeśli chodzi o to dodałem 5 na palca z tej próbki na szyje i pod nos , jedno co zauważyłem to rozdrażnienie i niesamowity gniew ale to chyba kwestia przedawkowania , Jesli ktoś by mi pomógł powiedzieć ile dawkować w jakich miejscach przebywać czy można mieszać fero z innymi perfumami czy nie tracą  tej mocy jeśli mogę tak to nazwać , to jeśli by mi ktoś pomógł to był bym wdzięczny.

Dziękuję i Pozdrawiam

#3 Sindi

Sindi

Amator

• Elitarny Ferumowicz
  • 15 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 09:52

Hej :)To co piszesz ewidentnie wskazuje na przedawkowanie.

Jeżeli chodzi o dawkę to musisz ją dobrać samemu, ale rozpoczynając od minimalnej, nie od razu od 5 kropel. Ja używam Pheromaxa 14 ml, więc on jest z atomizerem, ale mimo to i tak odkręcam go i smaruje się tylko wężykiem na nadgarstki i przecieram jeszcze delikatnie po szyi. Na to oczywiście swoje perfumy. To jest dla mnie idealna ilość. Często osoby rozpoczynające zabawę z feromonami myślą, że im więcej nałoży, tym lepsze będą efekty :wink: Ja dopiero jak zmniejszyłam dawkę do minimum to je zauważyłam :smile: więc Tobie też polecam

Pozdrawiam :smile:

#4 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 163 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 30 marzec 2016 - 11:41

5 kropel to ostre przedawkowanie.

Perfumy nie osłabiają działania feromonów, zalecane jest przykrywanie bezwonnych fero perfumami. Polecam Ci zastosować jedną kroplę i na to swoje perfumy.

Daj znać o efektach :)

#5 Bolekk

Bolekk

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 19 grudzień 2017 - 05:45

Dziękuję i Pozdrawiam

Ja pierwsze co zauważyłem że to forum jest nasycone nazwą feromonów PHEROMAX co dla mnie jest już sygnałem że tu raczej nie znajdę opinii na temat innych produktów i obiektywnych testów.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników