Skocz do zawartości

Zdjęcie

o co chodzi z tym cichym forum

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Dunno

Dunno

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 33 postów

Napisany 13 maj 2016 - 03:01

Siedze tutaj od roku chyba i może raz na tydzień powstaje nowy temat który przez następny cały rok nie jest przez nikogo rozwiązany.

Czy nie brakuję tutaj paru modertorów, osób które się na tym znają jak np. pani Ewa ze sklepu którzy by odpowiadali na pytania początkujacych osób jak i tych bardziej zaansowanych ?

Nie wątpie, że ludzie z tego interesu mają spory pieniądz, bo tanie to nie jest i efekty faktycznie są, ale dlaczego te forum jest takie wymarłe? Tyle co tutaj jest tematów z zeszłego roku i bez żadnych odpowiedzi.

Ja np. dalej nie wiem jak prawidłowo powinno być rozprowadzony perfum z  androstenol i androstenonem.

Nie powiecie, że brakuje nam czegoś takiego... pozdrawiam

#2 Lucy Feris

Lucy Feris

Amator

• Ferumowicz
  • 18 postów

Napisany 13 maj 2016 - 06:46

Masz racje. Mnie tez to drazni. Mimo iz mam juz na swoim koncie 3 feromony to dalej mam wiele pytan. Buszujac na ferum nie raz zobaczylam interesujacy mnie temat, a tam zero odpowiedzi. To bardzo zniecheca niestety.

#3 ferum

ferum

Administrator

• Administrator
  • 400 postów

Napisany 15 maj 2016 - 09:19

Kochani, dziękujemy za wasze posty. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Jako moderatorzy również staramy się regularnie odpisywać na Wasze posty, ale, macie rację, nie wygląda to tak, jak sami byśmy sobie tego życzyli. Postaramy się częściej Wam pomagać w nurtujących tematach. Obiecujemy poprawę! :)

Zanim napiszesz, przeczytaj: WIELKIE FAQ FEROMONÓW
Nie wiesz, który produkt wybrać? Zobacz: GAMA PRODUKTÓW FEROMONOWYCH

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników