Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chikara + Pheromax

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 dbm78

dbm78

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 12 lipiec 2016 - 01:30

Dzień dobry,

na forum jestem tu nowy, choć feromony stosowałem już od dawna. Zostało mi nieco Chikary a teraz dokupiłem na razie próbkę Pheromax i zamierzam to połączyć. Moje pytania są takie:

1. Stosował już ktoś taki mix? Jeżeli tak to z jakim efektem?

2. Jakich użyć proporcji? 2 psiknięcia Chikary + 2 Pheromaxa czy inaczej?

Dzięki z góry za uwagi.

#2 MikiDziki

MikiDziki

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 30 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PheromaxOxy, Androstadienone, Androstenol, Androstenon

Napisany 13 lipiec 2016 - 11:34

Witaj,

Kiedy zaczynasz miksować 2 różne preparaty to proponuje zacząć od minimalnych dawek: 1 psiknięcie Chikary i 1 psiknięcie Pheromaxa. Razem to będą 2 psiknięcia, czyli taka maksymalna dawka zalecana przez producentów. Pamiętaj, że zbyt dużo feromonów może skutkować odwrotnym skutkiem od zamierzonego, albo będziesz ludziom śmierdział, albo będziesz wzbudzał agresję w nich (lub w sobie), zamiast przyciągać do siebie czy też działać podniecająco na kobiety. Stare przysłowie mówi : "co za dużo to niezdrowo" i w przypadku feromonów sprawdza się ta zasada idealnie. 

Na początku stosowania feromonów myślałem, że jak napsikam na siebie kilka preparatów, że będę The Best ;)  No, doświadczenie mi pokazało, że to nie był dobry kierunek. Raczej mniej feromonów na ciało, a więcej mojego działania, pogodnego podejścia do ludzi, więcej pomocy i serdeczności dla kobiet i jest teraz super. Mam teraz i kawę, i obiad, i ciepłe słowo, i namiętny seks, a feromony to dodatek, który podkreśla moją osobowość :)

Nie zawsze tak było...

#3 dbm78

dbm78

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 14 lipiec 2016 - 08:29

Dziękuję za info i pomoc. Tylko jest jeszcze kwestia, że zamówiony Pheromax to próbka, zatem nie da się tam "psiknąć". Więc wylać kropelką na palec i rozsmarować, czy użyć 1 raz tej pałeczki i rozsmarować?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników