Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Edge + BTB

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Duszek

Duszek

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 9 postów

Napisany 16 wrzesień 2016 - 07:20

Witam. Idę na impreze urodzinową na której będa i starsi i młodzież tak do 30lat. Małe grono i raczej większośc mnie zna(troche lepiej lub troche mniej). Będzie tam jedna dziewczyna, która bardzo mi się podoba i zna mnie dośc dobrze. CZy mix The Edge + BTB byłby dobry, żeby zwrócić jej uwage na mnie w trochę inny sposób? jako kogoś innego niz kolega tylko?

#2 MikiDziki

MikiDziki

Doświadczony

• 30 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PheromaxOxy, Androstadienone, Androstenol, Androstenon

Napisany 16 wrzesień 2016 - 09:09

Witam kolege,

Bardzo dobry jest to pomysł, żeby zastosować The Edge i BTB. Pamiętaj jedynie, aby zastosować niewielkie ilości - nie więcej niż 1 psiknięcie The Edge  i 1 kropla BTB.

Jeżeli pójdziesz po bandzie z ilością to dziewczyna może uciec z nadmiaru bodźców. Feromony to naprawdę silnie oddziałujące substancje na mózg. Jeśli dobrze zrozumiałem to młodzi jesteście, tak? Ile macie lat, jeśli mogę zapytać?

Skup się dodatkowo na dyskretnym obserwowaniu jej, jak reaguje na innych chłopaków i to wykorzystaj dla siebie. Zwróć uwagę co lubi na przykład pić i jak będzie jej się kończyło to zaproponuj jej dolewkę.

Zaobserwuj kiedy się uśmiecha, co ją bawi, albo co rozpromienia jej twarz. Wiesz dziewczyny są różne - jedne oczekują komplementów, inne reagują wręcz alergicznie.

Więc oprócz feromonów ważne jest także to jak rozegrasz to spotkanie. Dziewczyny zwykle reagują na chłopaków, którzy spełniają ich oczekiwania (wyobrażenia ich na temat tego jak powinien wobec niej zachowywać się chłopak). Czyli jak dziewczyna potrzebuje bajeranta co będzie z nią flirtował to na niego poleci. Jak dziewczyna potrzebuje zaopiekowania to zareaguje na wrażliwego i serdecznego chłopaka, a od bajeranta ucieknie.

Pamiętaj, że wybierając dziewczynę na bliższą relację warto spytać się siebie czy jestem w stanie dać jej to co ją rozpromienia, oraz czy mi podobają się jej zachowania? Jak ona mnie traktuje?

Z praktyki Ci powiem, że nie warto się zmóżdżać dla nawet najpiękniejszej laski i spełniać jej zachcianki, jeśli jej zachowanie ci nie odpowiada. Pamiętaj kolego szanuj siebie ;)

Powodzenia!

#3 Duszek

Duszek

Amator

• 9 postów

Napisany 17 wrzesień 2016 - 05:24

po 25 lat. A the Edge psikać dokładnie tam gdzie dało sie BTB??

#4 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 152 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 30 listopad 2016 - 01:43

Dokładnie tak. W The Edge jest o tyle dobrze, że nie trzeba przykrywać go perfumami :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników