Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak się pogodzić z losem?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Claudie05

Claudie05

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 05 listopad 2016 - 10:35

Mam 16 lat i nie chce mi się żyć. Choruje na Porażenie Mózgowe przez nie mam padaczkę. Cierpię zarówno psychiczne, jak i fizycznie. Inne dzieciaki mogą wszystko zrobić co chcą, a ja 50% tego. Boli mnie cały czas głowa (często mam migrene). Czasami się przewraca i przez to mam stłuczenie kolana. Nie mogę wychodzić sama z domu. Przez te wszystkie lata nie widziałam tego. Ostatnio nie chcę mi się żyć i często płaczę. Jak się pogodzić z losem?

#2 Dunno

Dunno

Doświadczony

• Elitarny Ferumowicz
  • 33 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 09:07

Wiekszosc tych zdrowych dzieciakow, ktore moga zrobic co chca, zwykle nie robi niczego. Za to Ci ktorzy maja gorzej, zyja pelnia zycia.

W twoim przypadku ciezko to widze, jesli faktycznie nie mozesz nawet sama wyjsc z domu to nie wyorbrazam sobie, jak moglbym polecic Ci cokolwiek zwiazanego z podrozowaniem..

Do uciekania w swiat wirtualny tez nie bede Cie zachecal, w duzej mierze to wszystko zalezy od tego co chcesz po sobie zostawic.

Moglabys skupic sie na tym co najbardziej lubisz robic i motywowac innych swoimi dzialaniami, zwlaszcza tych gorzej doswiadczonych przez los...

Czy jest cos takiego, co lubisz robic i co moglabys robic cale dnie ?

• Claudie05 lubi to

#3 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 157 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 08 listopad 2016 - 02:56

Jesteś fantastyczną dziewczyną, głowa do góry. Ciesz się życiem, doświadczaj chwil. Akceptuj. Skup się na swoim pięknie wewnętrznym, bo to jest najbardziej wartościowa rzecz w naszym otoczeniu.

Każdy na ten świat przychodzi z jakąś misją. Mówi się, że Bóg dla każdego życia ma plan i cel. Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym? Może Twoim celem życiowym jest (jak kolega wyżej napisał) motywowanie innych i dawanie im wsparcia, cennych wskazówek? Może pójdziesz w drugą stronę i będziesz spełniać się w jakimś zawodzie umysłowym, a może zostaniesz sławną pisarką? Pamiętaj, że masz ogromną moc sprawczą.

Ciekawi mniej jak trafiłaś na forum feromonowe. The Edge Woman ma bardzo fajny zapach, dodaje pewności siebie i poprawia nastrój.

Przesyłam dużo pozytywnej energii :smile:

Edytowany przez Cogonieznajom, 30 listopad 2016 - 01:42 .

• Claudie05 lubi to

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników