Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Shogun

Shogun

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 34 postów
  • Sprawdzone:pheromax , NPA , Chikara , btb

Napisany 14 styczeń 2017 - 12:51

Panowie mam pytanie odnoście tego specyfiku. Ostatnio zacząłem go używać ponownie po jakieś rocznej przerwie i stosuje go naprawdę nie dużo bo przejeżdżam palcem po wierzchu buteleczki i zbieram to co się zgromadziło w tym kanaliku więc jest to pewnie z pół kropli tak domniemam. Za każdym razem gdzie idę w towarzystwo to widzę że każdy pociąga nosem, odsuwa się itp. Jest to możliwe,że tak mała dawka może cuchnąć na 3 metry. Przykrywam to różnie bo mam cool water davidofa , acqua di gio , versace meduza, givenchy xeryus rouge wiec pachnidła w miarę trwałe. Miał ktoś podobnie ?? Dodam jeszcze że zawsze przy tej dawce mam podwyzszona temperature ciała tzn gdzie nie wejdę do pomieszczenia to się ze mnie leje.

#2 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 293 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 16 styczeń 2017 - 06:15

No wygląda na to, że to jakaś mega dawka dla ciebie. BTB jest mocne.

A może przelej sobie trochę do osobnego atomizera i zmieszaj z alkoholem (np. w proporcjach 1:3) i stosuj kroplę tej już rozcieńczonej substancji.

Jeśli mówisz, że się z ciebie "leje", to możliwe też, że sam się stresujesz. Może to z tego względu ludzie się odsuwają? Zwróć na to uwagę, czy masz wystarczający luz i spokój wśród tych ludzi.

A może za dużo samych perfum używasz? Ludzie nie lubią też zbyt intensywnych zapachów. Może ich po prostu męczyć (niekoniecznie śmierdzieć).

#3 Shogun

Shogun

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 34 postów
  • Sprawdzone:pheromax , NPA , Chikara , btb

Napisany 16 styczeń 2017 - 09:37

Dzięki za odpowiedz, a powiedz w jakich proporcjach ty stosujesz btb oraz gdzie nakładasz i czym przykrywasz ? 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników