Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanko ;)

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Aloha

Aloha

Amator

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisany 16 luty 2017 - 11:02

Witam, zapewne już wiele tematów było tutaj, lecz pytanie mam.
Zakupiłem btb feromony. I w jakiej ilości stosować ? Daje jedna krople na nadgarstki dwa i po jednej na boki szyi plus czasami jedna na przód szyi.
Jakie są skutki przedawkowania ? Skąd mam wiedzieć, że ta dawka akurat na mnie działa ?

Poszukuje konkretnie feromonów do relacji z kobietami, nie mam z tym problemu lecz chce mieć jeszcze większą więź emocjonalna/uczuciową. Feromony muszą być bezzapachowe chociaż te btb mają delikatny zapach który naprawdę jest bardzo ładny. Co byście polecili ?

#2 Aloha

Aloha

Amator

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisany 16 luty 2017 - 04:49

Ktoś coś powie ?

#3 Ruda

Ruda

Amator

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:33

Co do przedawkowania to oto typowe objawy:
rozdrażnienie
niechęć płci przeciwnej
ból głowy
Nie muszą występować wszystkie razem.
Jeśli chodzi o dawkę to najlepiej zacząć stosować wg zaleceń producenta i obserwować swoje reakcje jak i otoczenia. Po kilku próbach będziesz wiedział czy potrzebujesz mocniejszej dawki czy słabszej.
A i im częściej używasz feromonów-w sensie dzień po dniu przez dłuższy czas, to słabiej wtedy działają i na Ciebie i na otoczenie.

Do podrywu to raczej NPA poleciłabym, albo The edge man, lub chikare.
BTB najepiej sprawdza się w pracy, przy kontakcie z klientami.

Ja osobiście używam the edge woman i jestem bardziej wygadana niż normalnie a i otoczenie jest mi przychylniejsze.:)

#4 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 91 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 19 luty 2017 - 03:18

btb jest feromonem uniwersalnym bardzo dobrze sprawdzaja sie w kontaktach z ludzmi ogólnie ma sie z otoczeniem lepszy kontakt jesli chodzi o ilosc zaczał bym od 2 przechylen , co do podrywu sprawdza sie na krótkim dystansie jak taniec czy rozmowa , poprawia tez nastroj osoby stosujacej moim zdaniem dobre fero na poczatek przygody z tymi specyfikami

myśli kreują rzeczywistość...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników