Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Aloha

Aloha

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 16 luty 2017 - 06:38

Zamówiłem feromony btb ze sklepu intymność. Jakieś opinie możecie dać ? czy feromony które tam kupiłem są oryginalne ? Chce kupić jeszcze pheromax i kupię go na sklepie feromony.pl
Czy to będzie dobre połączenie ?
Które lepsze pheromax ? czy pheromax oxy ? Stosować je razem z btb ? czy osobno ?

#2 Ruda

Ruda

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:25

Podobno oxy jest lepszy i tam można je łączyć ale trzeba troche poeksperymentować na sobie samym:) Co do oryginalności to i tak większość portali bierze od feromony.pl wiec prawdopodobnie dostaniesz oryginał. Na przyszłość jednak polecam robić zakupy na feromony.pl- masz gwarancje że dostajesz towar najwyższej klasy a i z czasem wypracowujesz sobie fajne rabaty:)

#3 Aloha

Aloha

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:35

Tak zrobię :) mój błąd, że tam zamówiłem.
Btb i pheromax dobre połączenie ?

#4 Aloha

Aloha

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:36

I czy pheromax są bezzapachowe tak jak btb ?
Chociaż btb wydzielają lekki zapach który jest naprawdę ładny to chce go przykryć swoimi perfumami

#5 Aloha

Aloha

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 16 luty 2017 - 08:38

Muszę również dobrać odpowiednią dawkę tych dwóch feromonów, co byście polecili na początek ?

#6 Ruda

Ruda

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 17 luty 2017 - 08:04

Dobre połączenie, ale pamietaj że pheromax jest bardzo mocny i łatwo go przedawkować a wtedy jest nie fajnie.
Na początek spróbuj krople btb plus pół kropli pheromax-u.
Jeśli nie zauważysz efektu to zwiększ dawki.
Co do zapachu to mam pheromax woman i koniecznie trzeba go przykrywać perfumą bo ma delikatnie śmierdzący zapach.😒
Ja mam go wymieszanego z moim zapachem w proporcji 1:10 i u mnie jest efekt dla mnie zadowalający. chociaż wiem że niektórzy mieszają go w proporcji 1:5 i mocniejsze ale to to już petarda jest.😎
A słyszałam że męską wersje czuć jeszcze mocniej. Wiec na 100% musisz przykryć perfumą.

#7 Ruda

Ruda

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 17 luty 2017 - 08:13

Najlepsze rozwiązanie to pierw osobno poeksperymentować, wtedy będziesz wiedział co działa na Ciebie i otoczenie. Łatwiej wtedy zrobić mieszankę.
Ja na przykład jak mieszam to pół kropli pheromax z dwoma psiknięciami the Edge i mam zabójczą mieszankę😈

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników