Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB i NPA

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Ylo

Ylo

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 25 kwiecień 2017 - 03:24

Witam. 

Mam pytanie,jestem jeszcze przed jakimkolwiek zakupem feromonów,chciałbym żeby odpowiedzieli Państwo na moje pytania aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwość co do zakupu. 

Generalnie mi chodzi bardziej o poprawe pewności siebie,zobaczyłem ,że BTB jest bardziej do takich celów ,ale zobaczyłem zestaw razem z NPA i moje pytania co do tego zestawu są takie: 

-Czy BTP I NPA  mam uzywać razem ? Jęsli tak to mniej więcej w jaki sposób? 

-Czy Używanie do feromonów perfum jest obowiązkowe czy niekoniecznie? 

-Mniej więcej na ile godzin od zastosowania działają feromony ? 

Bardzo Proszę od odpowiedź 

Dziękuje, Pozdrawiam

#2 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 287 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 25 kwiecień 2017 - 05:37

hej! jeśli chcesz poprawić pewność siebie, to BTB będzie ok, natomiast lepsze będzie NPA do tego celu.

NPA i BTB możesz używać razem, ja jednak radzę ci zacząć od NPA (np 1 kropla) i delikatnie, stopniowo dodawać BTB (w pierwszym tygodniu stosuj samo NPA, w druim tygodniu codziennie dodawaj 1 kroplę BTB, w trzecim 2 krople, w czartym 3, itd) - i sprawdzaj które połączenie bardziej ci odpowiada.

Nie musisz używać perfum. Fero będzie działać, ale zdecydowanie polecam łączenie z perfumami - chodzi o zapach. Gdy stosujhesz z własnymi perfumami, to zapach fero w nich jest dobrze maskowany i nikt nie wyczuje, że masz fero na sobie.

Największe efekty zobaczysz w ciągu 2h, natomiast czuć feromony będziesz nawet przez cały dzień. Jeśli potrzebujesz mega dawki, to zastosuj zaraz przed spotkaniem, a jeśli chcesz lżejszego efektu, to wieczorem (po kilku h) też będą działać, ale słabiej. Na niektóre osoby delikatnijeszy zapach fero działa lepiej niż mocny kopniak.

• Ylo lubi to

#3 Ylo

Ylo

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 25 kwiecień 2017 - 05:46

Dzięki wielkie za pomoc ;D 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników