Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe feromony na Feromony.pl?!

feromon nowe

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

#1 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 156 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 15 maj 2017 - 03:27

Kiedy premiera? Co to za produkty? Jaki koszt zakupu?

Załączone pliki

• Załączony plik  wtd.png   253,11KB   0 pobrań

Edytowany przez Cogonieznajom, 15 maj 2017 - 03:28 .

#2 admin

admin

Administrator

• Administrator
  • 17 postów

Napisany 16 maj 2017 - 12:25

To feromony stworzone do uwodzenia, zawierają 9 nowych substancji, których nigdy wcześniej nie było w produktach FEROMONY.PL

Wszystkiego dowiemy się wkrótce :smile:

#3 Shogun

Shogun

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 32 postów
  • Sprawdzone:pheromax , NPA , Chikara , btb

Napisany 16 maj 2017 - 05:28

Wkrótce tzn ? :D

#4 admin

admin

Administrator

• Administrator
  • 17 postów

Napisany 19 maj 2017 - 08:49

Za kilka dni :)

#5 rychlik82

rychlik82

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 24 maj 2017 - 10:25

Witam... 

Dziś dostałem E-mail z nowymi feromonami (PRZEDPREMIERA)

Co o nich sądzicie..?

http://www.feromony.pl/UNRESISTIBLE

#6 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 91 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 25 maj 2017 - 04:53

mają bardzo duże stężenie i nowe substancje , myślę że warto kupić  i sprawdzić działanie ( mogą przebić nawet osławiony phx.. )

myśli kreują rzeczywistość...

#7 rychlik82

rychlik82

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 25 maj 2017 - 09:18

mają bardzo duże stężenie i nowe substancje , myślę że warto kupić  i sprawdzić działanie ( mogą przebić nawet osławiony phx.. )

Właśnie zamówiłem... Zobaczymy czy było warto.

#8 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 91 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 26 maj 2017 - 08:34

chyba wszyscy czekamy na recenzję :) 

#9 Jarson555

Jarson555

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 27 maj 2017 - 07:43

Wczoraj dostałem nową przesyłke. Dzisiaj na wyjeździe do Sandomierza testowałem. Napisze o nich nie wiele z racji tego, że w drodze do Sandomierza chyba cudem uniknąłem poważnego wypadku, ale to nie o tym ma być. Po dotarciu na miejsce to nie miałem humoru do niczego, ale postanowiłem przetestować nowy produkt.  Produkt faktycznie nie duży poręczny mieści się w kieszeni bez problemu. Aplikacja łatwa z racji posiadanej kulki. Stężenie mocne, silnie wyczuwalny charakterystyczny aromat feromonów. Starałem się nie nakładać dużo tego specyfiku jak na pierwszy raz. Lekko przejechałem kulką na czubek palca, a potem palcem za jedno i drugie ucho. Przykryłem to 3 mocnymi psiknięciami Hugo Boss Szary. Używałem ich głównie na świeżym powietrzu, także szczególnych reakcji nie zauważyłem, chociaż kilka razy zdarzyło się że osoby zawieszały przez długi czas wzrok na mnie. Kilka razy poczułem zapach fero przebijający się przez perfumy, chociaż oznak przedawkowania typu uczucie gorąca, rozdrażnienie nie zauważyłem, wręcz przeciwnie wpłynęły na mnie uspokajająco i rozluźniająco. Juro jadę na targi motoryzacyjne także też mam zamiar zrobić test. To mój pierwszy post na tym forum także nie mam jeszcze doświadczenia w dokładnym opisywaniu sytuacji. 

#10 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 91 postów

Napisany 29 maj 2017 - 12:28

jeśli odczułeś takie działanie to bardzo dobry znak :smile: Faceci  myślą że jak dobrze się ubiorą lub mają wysportowaną sylwetkę to dzięki temu mają większe powodzenie a to półprawda.. owszem to działa w jakiś sposób.. ale też dzięki temu sami ze sobą czują się lepiej i emanują tym ( emocjonalnie ). Na twarzy są mikro napięcia których nie da się kontrolować świadomie ( idz do lustra w dresie a odpicowany w garniaku każdy odczuje różnice patrząc na twarz ) Więc jesli fero zmienia twój nastrój na plus tym lepiej będzie ci podrywać kobiety zaczną na ciebie zwracać uwagę . Czekam na dalsze relacje :smile: żałuję że sam jestem pod krechą z monetą bo bym je kupił 

Edytowany przez touch of the night, 29 maj 2017 - 12:30 .

#11 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 156 postów

Napisany 29 maj 2017 - 01:12

Mocne stężenie to mało powiedziane. Przy zbyt dużej aplikacji zapach jest tak silny, że nie da się wytrzymać. Stężenie jest wyższe niż w Pheromax, a to dlatego, że jest tam bardzo dużo nowych związków! 

Na stronie jest teraz: "WYPRZEDANY. Czekamy na dostawę!"

#12 rychlik82

rychlik82

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 29 maj 2017 - 08:04

Ja dziś dostałem właśnie przesyłkę z nowymi feromonami i od jutra zaczynam testy.... Podzielę się wrażeniami. Szkoda tylko że data ważności wynosi 12 miesięcy.

#13 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 156 postów

Napisany 05 czerwiec 2017 - 09:38

Może w tym przypadku chodzi o to, że jest to produkt w kulce, która może zbierać bakterie ze skóry i dlatego jest tylko 12 miesięcy.

Feromony mają ogólnie długi termin przydatności, na pewno dłuższy niż 12 miesięcy.

#14 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 91 postów

Napisany 06 czerwiec 2017 - 09:57

Chętnie poczytam recenzje piszcie proszę jakie macie wrażenia :) Niech to forum się trochę ożywi !!! :)

#15 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 156 postów

Napisany 12 czerwiec 2017 - 01:50

Znowu nie ma wersji męskiej, widać jaki popyt jest na te feromony. Według mnie jest potencjał na następce Pheromaxa :D

#16 Remi

Remi

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 67 postów
  • Sprawdzone:NPA,PHX, Chikara, RAW AndrosteNOL, RAW AndrostaDIENONE

Napisany 13 czerwiec 2017 - 06:09

Nie wiem po co mam kupować fero mocniejsze od Pheromax skoro mogę sobie zrobić dawkę 100x mocniejszą od PHX mieszając feromony z działu VIP. I tak muszę używać już po roku stosowania co 3 lub nawet 4ty dzień bo inaczej jest przedawkowanie. Nie wiem po co miałbym kupować nowy produkt, który umówmy się, ale wyglada trochę jak tandeta z sex shopu. Wydaje nie się również że w najbliższym czasie będziemy mieli wysyp sponsorowanych artykułów. Nie mówię, że ten nim jest ale coś mi się tak wydaje. Trochę już fero w swoim życiu testowałem a używam roznych od 10 lat I nie ma lepszych niż te z działu VIP.

Robię sobie takie dawki jak mi się podoba. I nie muszę czekać na kogoś aż mi coś wymiesza. Nie po to szukałem idealnej dawki przez siedem miesięcy, żeby teraz znowu na nowo zaczynać.

No ale, dla każdego coś miłego. Pewnie wielu amatorów się znajdzie na te fero. Nie chciałbym tylko być w ich otoczeniu kiedy będą po przedawkowani :)

Pozdrawiam wszystkich.

Ci co twierdzą, że feromony nie działają niech włożą palce do kontaktu. Prądu też nie widać a jednak działa.

Sprawdź najlepsze feromony!

#17 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 288 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 14 czerwiec 2017 - 09:19

Jak dla mnie to pheromax wygląda znacznie gorzej od tego nowego.

Unresisitible ma fajny flakon, znacznie mniejszy od Pheromax i jak dla mnie jest ładniejszy. No ale wiadomo, rzecz gustu.

VIP tez lubię. Unresistible to po prostu inny produkt. Widzę go bardziej dla nowych userów, niż dla starych wyjadaczy.

#18 ferum

ferum

Administrator

• Administrator
  • 401 postów

Napisany 23 czerwiec 2017 - 09:10

Są już Wasze pierwsze opinie nt UNRESISTIBLE!

Zapraszamy do zapoznania się z konkretnym podsumowaniem czym różni się UNRESISTIBLE od innych feromonów, jakie widać po nim efekty, jaki jest jego charakter działania.

Podsumowanie znajdziecie we wpisie na blogu Feromony.pl: http://blog.feromony...yniki-konkursu/ (na końcu strony)

Zanim napiszesz, przeczytaj: WIELKIE FAQ FEROMONÓW
Nie wiesz, który produkt wybrać? Zobacz: GAMA PRODUKTÓW FEROMONOWYCH

#19 packman

packman

Nowy

• Elitarny Ferumowicz
  • 1 postów
  • Sprawdzone:NPA BTB PHX Chikara RAW ANDROSTENOL UNRESISTIBLE

Napisany 26 czerwiec 2017 - 07:18

Testuję UNRESISTIBLE już trzy tygodnie i osobiście uważam że jest świetny. Głównym testerem nie świadomym jest moja żona. Efekty podobne jak po zmieszaniu PHX i BTB Dobry humor i fajny sex. Po użyciu parę minut i żona znów coś ode mnie chce :twisted:  Jak dla mnie PHX było za łatwo przedawkować i czasami potrafił wzbudzać u innych agresję. Po użyciu UNRESISTIBLE widzę że wszyscy dookoła mają  dobry humor podobnie jak po BTB. Na pewno łatwiejsza aplikacja , moim zdaniem ładniejsze opakowanie. Nie trzeba pół roku żeby poznać swoją odpowiednią dawkę jak w przypadku czystych fero VIP.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: feromon, nowe

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników