Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe feromony na Feromony.pl?!

feromon nowe

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi na ten temat

#21 rychlik82

rychlik82

Nowy

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisany 09 lipiec 2017 - 07:18

Co dziennie to nie ma sensu... bo się przyzwyczajasz i po jakimś czasie na ciebie już przestają działać. To nie znaczy że nie działa na kobiety rzecz jasna. :razz:  Wystarczy co impreze, do tego dojdzie alko i jest lux   :twisted:

#22 Miłość To Chemia

Miłość To Chemia

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 6 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 01:48

Może ktoś sie jeszcze wypowie na temat tych fero? Wiem ze na kazdego fero roznie działają ale warto to kupic waszym zdaniem? Jak one działaja na waszą osobe? Miałem już Pheromax, The Edge , Chickara, Npa moze jakies porownanie do tych fero? Pozdro

#23 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 98 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 20 sierpień 2017 - 04:42

Zakupiłem UNRESISTIBLE wczoraj był 1 test :smile:

Dawka - olałem zalecenia producenta nałożyłem więcej niż 1 cm na skórę w kilku miejscach się posmarowałem min troszeczkę pod nos , na szyję i na rękach przykryłem wszystko perfumami 

Spostrzeżenia: poprawa nastroju zdecydowanie na plus nie jest to jakieś wow ale efekt podobny jak przy btb ( jakby odświeżenie umysłu ).

Klub: Gdy stałem w kolejce pod drinka 1 dziewczyna zaczęła zagadywać do mnie jak się bawię itd. była zainteresowana lecz pózniej podszedł jakiś jej znajomy i już była zabsorbowana jego osobą , jakiś gość który stał koło mnie zaczął mi mówić żebym się pchał po tego drinka bo inaczej się naczekam , pózniej zaprosił mnie do swojej loży ( szybko się skumplował ). Co do innych osób miałem humor dobrą energię to bardzo dużo daje w takim miejscu inaczej byłem odbierany - pozytywnie. Podczas tanca z pewną dziewczyną nie dostrzegłem za bardzo sexualnych oznak zainteresowania , może też dlatego że była pilnowana przez swoje towarzystwo które stało się pózniej zbyt zaborcze. ( tak to jest jak laski  nikogo wyrwać nie mogą to muszą przeszkadzać koleżance )

Na moje oko to feromony socjalno-sexualne nie są agresywne jak np npa , działanie podobne do btb - lepszy kontakt z ludzmi , poprawiony nastrój , budzisz zaufanie i zainteresowanie - jeszcze będę je testował gdy będą ciekawe akcje na pewno coś napiszę :smile:

pełny skład feromonów spisany z pudełka:

androstadienone, alpha-androstenol, androstanone, androstenone, beta-androstanol , beta -androstenol ALLO THDOC, epiandrosteron, androsteron - prawdziwa bomba feromonowa 

Edytowany przez touch of the night, 21 sierpień 2017 - 10:00 .

myśli kreują rzeczywistość...

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: feromon, nowe

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników