Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dobrać odpowiednią dawkę feromonów?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 guri

guri

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 8 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 08:37

Zamierzam kupić NPA Touch Man 12 ml z atomizerem, jak nauczyć się dawkowania? Zacząć od jednego psiknięcia na szyję? Czy jakies inne miejsca? To będzie moje pierwsze spotkanie z feromonami. 

aa i czy różni się czymś NPA Touch od NPA?? Czy tylko tym że to pierwsze jest z atomizerem?

#2 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 102 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 26 lipiec 2017 - 07:16

w normalnym npa 1 przechylenie 0.5 kropli npa touch 1 psiknięcie to jak 1 kropla zwykłego npa moim zdaniem lepsza wersja z dozownikiem na krople 

1 psiknięcie na początek wystarczy psikaj w te miejsca gdzie nie masz styku z ubraniem ( inaczej czeka cię częste pranie ciuchów bo przesiąkają feromonami ).

Obserwuj swój stan emocjonalny - co się zmieniło jak się czujesz lepiej - gorzej ( czy boli cię głowa , pieką uszy - objawy przedawkowania). Przebywaj wśród kobiet 

i obserwuj ich reakcje na ciebie ale bez doszukiwania się ( choć ja znam ok 50 oznak zainteresowania ;)). Idz na balety walnij parę drinków ale bez upijania się dla samej lekkiej fazy i podrywaj ;) i koniecznie zamaskuj feromony dobrymi perfumami npa strasznie cuchnie. 

myśli kreują rzeczywistość...

#3 guri

guri

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 8 postów

Napisany 28 lipiec 2017 - 08:14

No właśnie myślę że z dozownikiem na krople bedzie lepszy. Jak kupie z dozownikiem to zaczynać od 0.5 kropli czy calej?

#4 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 102 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 02 sierpień 2017 - 02:12

od 0.5 kropli zdecydowanie. Zrób test i 1 dawkę daj pod nos po rozpakowaniu jak poczujesz " trzepnięcie " ( starzy użytkownicy wiedzą o co chodzi ;)) to bardzo dobry znak.

Ja osobiście nie czuje zapachu npa czasami się coś tam przebijało ale znajomi mówili mi że strasznie cuchnę ( nawet zapach było czuć przy 0.5 kropli ale wtedy nie maskowałem perfumami).

myśli kreują rzeczywistość...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników