Skocz do zawartości

PHX problem z dawką

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Guest_Wilczek_*

Guest_Wilczek_*
  • Gość

Napisany 07 wrzesień 2017 - 09:18

Witam, zakupiłem phx duża butlę: ) ale mam problem w doborze dawki. 1 psikniecie za duże, pół to nigdy nie wiadomo czy to pół czy 3/4 bo przecież za każdym razem inna siła nacisku. Odkrecenie butli posmarowanej wężykiem też lipa bo czasem z samego wezyka potrafi wypłynąć z 1.5 kropli z rurki... przechylenia butelki przytkanej palcem za duża dawka... generalnie po 3 godz gdy stężenie jest mniejsze dostrzegam pozytywniejsze działanie tych różnych dawek ale nie mam konkretnego sposobu jak zawsze aplikować ta sama ilość i zacząć od mini minimalnych. Dodam że kiedyś miałem ferie chakre. Nie chikare tylko chakre i mega działanie... Czy 1 kropla czy 2 :D pomoże ktoś podpowie co i jak?

#2 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 98 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 10 wrzesień 2017 - 10:26

możesz pobawić się pipetą zakupioną w aptece na " krople " lub zakupić mini atomizer na feromony.pl sam pheromax jak dla mnie słabo działał phx oxy lepiej czuć było że jest coś na rzeczy ;) 

myśli kreują rzeczywistość...

#3 Sindi

Sindi

Amator

• Elitarny Ferumowicz
  • 12 postów

Napisany 06 październik 2017 - 12:43

Ja też polecam zrobienie bardzo delikatnej mieszanki feromonowej w osobnym atomizerze. W razie czego zawsze możemy ją delikatnie "doprawić" . Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie i mogę mieć zawsze ja przy sobie :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników