Skocz do zawartości

Zdjęcie

NPA atomizer a kroplomierz

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Vinero

Vinero

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 11:38

Drodzy Forumowicze,
Czy jest jakaś różnica w składzie pomiędzy NPA 15ml w atomizerze a NPA 12 ml w kroplomierzu? Jest kolosalna różnica w cenie pomiędzy tymi produktami stąd moje zaciekawienie.
Pozdrawiam
V.
  • ArmandoDiasy i Vinero lubi to

#2 Vinero

Vinero

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 17 wrzesień 2017 - 11:42

Pomyliły mi się objętości. Atomizer 12ml kroplomierz 15ml. Nie da się edytować postu w wersji mobilnej strony dlatego piszę nowy post.

#3 Sindi

Sindi

Amator

• Elitarny Ferumowicz
  • 12 postów

Napisany 06 październik 2017 - 12:39

Hej, dzwoniłam kiedyś w tej sprawie do sklepu.

Jeżeli chodzi o NPA 5 ml i 15 ml to jasna sprawa, że jest to ten sam produkt, tylko różni się wielkością. Mnie interesowało, dlaczego NPA w kroplach 5 ml jest w tej samej cenie co NPA 12 ml z atomizerem

Odpowiedź jest taka, że produkt w kropelkach jest mocniej stężony od produktu w atomizerze. Zostało przeliczone, aby łatwiej dawkować produkt, że  jedna kropla odpowiada jednemu psiknięciu. Z atomizera wylatuje więcej cieczy niż 1 kropla, dlatego też stężenie jest słabsze. Ktoś używa 3 krople to powinien stosować 3 psiknięcia.

W związku z powyższym przeliczając wydajność produktu to w atomizerze znajduje się 80 psiknięć, a w buteleczce z kroplomierzem jest 100 kropel.

Produkt z atomizerem jest na pewno wygodniejszy i łatwiejszy w użyciu, ale mnie wydajny :) Wybór należy do nas na czym bardziej nam zależy :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników