Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Ylo

Ylo

Nowy

• Ferumowicz
  • 4 postów

Napisany 09 październik 2017 - 12:19

Witam,
Generalnie zakupiłem jakiś czas temu npa i btb i przyznam szczerze że sie rozczarowalem ,nie odczułem żadnych efektów ,stosowalem na początku 1 krople btb ,potem mieszalem z npa ,ale bylo tak samo ,zastanawiamw sie czy nie dac jeszcze kedneje szansy pheromaxowi i stad mam kilka pytań,mianowicie :
-Czy pheromax jest mocniejszy i lepszy od btb i npa?
-czym sie różni zwykły pheromax od oxytrust?
Pozdrawiam

#2 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 157 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 09 październik 2017 - 01:05

W jakich sytuacjach używałeś tych produktów? Pamiętaj, że feromony to tylko dodatek, "suplement" osobowości. Całej roboty za Ciebie nie zrobią, ale pomogą, dopełnią Twoje działania. W jakich proporcjach mieszałeś BTB z NPA?

Co do Phx -  polecam. Mocne feromony do uwodzenia. Wersja Oxytrust zawiera oksytocynę - hormon zaufania, dlatego idealnie nadaje się do związku.

#3 Ylo

Ylo

Nowy

• Ferumowicz
  • 4 postów

Napisany 10 październik 2017 - 07:14

Używałem, przed jakimiś  spotkaniami, przed rozmowami o prace i ogólnie też w ciągu dnia jak wychodziłem, nie odczułem żadnej pewnosci siebie, lepszego samopoczucia ani zastrzyku energii. A co do używania to robiłem naprawdę rożnie , ale na początku zazwyczaj 1 kropla btb i 1 npa, potem przerzuciłem sie na 2 krople npa ale też tak samo..zastanawiam sie generalnie, czy nie dać sobie ostatnią szanse z feromonami właśnie z Pheromaxem próbką. I mam co do tego też pytania.

-Na ile mniej wiecej starcza próbka?
-Czy pheromaxa można uzywać także w ciagu dnia 
-Czy to jakie perfumy sie stosuje , ma jakieś znaczenie ?

Dodam ,ze do Btb i Npa Używałem dokładnie tych perfum
https://www.amazon.c...l/dp/B007Z8VTMI

Pozdrawiam

#4 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 92 postów

Napisany 11 październik 2017 - 07:44

to ja ci powiem , że przy BTB prawie wcale efektów. Przy NPA tylko miałem większą pewność siebie. A przy pheromax od razu widziałem efekty z drugiej strony.  Teraz zastanawiam się nad tym nowym Usecrible. Może to będzie feromon taki dobry do codziennego uzytku. Bo pheromax jest mocno sexulany.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników