Skocz do zawartości

Pozostać przy Unresistible czy wymienić na Pheromax lub Raw Androstadienone?


Zmysłowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z produktami z feromony.pl mam do czynienia od 12 lat. Tzn miałem 7 letnią przerwę ale niedawno powróciłem. Otoż jak byłem całkiem młody, to w szkole testowałem próbki Pheromaxa i jedną saszetkę Chikary w żelu. Powiem tak, nawet teraz ciężko mi z czasem i okazją do testowania feromonów ale jestem przekonany do ich faktycznego działania, z tego względu że po zastosowaniu dawniej i obecnie kilka razy spotkały mnie miłe reakcje płci pięknej, a to mi w zupełności wystarcza i potwierdza skuteczność. w skrócie opiszę. Kiedyś pierwszy wyczaiłem stronę feromony.pl i pokazałem starszemu bratu, a on podstępnie zamówił próbkę Pheromaxa a następnie mi pokazał całe pudełeczko z przesyłki. Opowiadał że zastosował na skórę według instrukcji czyli z czuciem, czytał w szkole na koniec przerwy plan na tablicy i ponoć jakaś laska też czytała i do niego oh przepraszam i położyła mu rękę na ramieniu, że niby się potknęła o niego czy coś. Po tym opowiadaniu zwróciłem mu uwagę że mógł powiedzieć to też bym sobie coś kupił i wysyłka by poszła na dwóch po połowie, no ale ok  zamówiłem to samo i dostałem jeszcze w prezencie tą saszętkę Chikary. Z Pheromaxem nie pamiętam jak było ale chyba żadnych efektów co pewnie wynikało  z braku doświadczenia i żadnych podejmowanych działań  w stronę dziewczyn. Więc kiedy już skończył się Pheromax i została mi ta Chikara, to w któryś dzień ją użyłem według instrukcji czyli całą wetrzeć w skórę, tak zrobiłem, na lekcji i zaraz na przerwie podbiła dziewczyna mojego kolegi i miała przy sobie koleżankę której nie znałem osobiście i ta jej koleżanka stała obok mnie w naszej paczce, po paru minutach sobie poszły i na kolejnych przerwach dowiadywałem się już że ta dziewczyna chce się ze mną spotkać no i spotkaliśmy się ale jakoś drętwo tak było... Niecały rok temu kupiłem Pheromax ale otrzymałem omyłkowo Oxytrust, do tego NPA i Chikarę. Stosowałem mieszankę trzech na raz z każdego bardzo delikatnie i spotykałem się z pewną dziewczyną, ona miała chłopaka ale nagrywała mi swoją koleżankę i w którymś dniu gapiła się na mnie z takim perwersyjnym uśmieszkiem i zapytała że kurde jaką ty masz perfumę, zapytałem podstępnie a co a ona cały czas była taka uśmiechnięta i zamyślona i w sumie nic mi nie odpowiedziała.

Trochę się rozpisałem ale już przechodzę do tematu. Ostatnio w pracy tak sobie pomyślałem że trochę piszę z jedną dziewczyną i gdy będzie czas mamy się spotkać, pomyślałem, feromony dawno się skończyły to trzeba coś zamówić ale z drugiej strony sam chciałem sobie zrobić prezent i kupić te fero aby się twarzyczka trochę pocieszyła. Bardziej byłem przychylny Pheromaxowi a zamówienie składałem telefonicznie i jednak połasiłem się na promocję tego nowego Unresistible, bo pomyślałem że mam rabat 8% to będzie jeszcze taniej. Kiedy paczka dotarła to się zdziwiłem, bo rabat nie obowiązuje chyba w promocjach co jest dziwne tak samo jak na strefie vip nie obowiązuje. Więc jednak wybrałbym Pheromaxa bo tylko 20zł więcej a to jednak niemieckiej technoligi sprawdzony, legendarny produkt. Zalogowałem się na stronie i zostałem dopusczony do strefy vip, zobaczyłem komentarze pod produktami i dostałem olśnienia. Czysty androstadienon! Tak sobie teraz myślę że to może być to czego bym chciał. Mam ten Unresistible i jeszcze go nie rozpieczentowałem, bo zastanawiam się nad zwrotem i zakupem właśnie Raw Androstadienone ze strefy vip lub ew Pheromax. Jakoś tak patrząc na Unresistible wydaje mi się że może nie mieć on fereomonów w jakiejś ekstra formie i czystości, na pudełku nie widnieją żadne dane jekie feromony występują i w jakich stężeniach. Pudełeczko mega bajeranckie, świecące napisiki krzywo nadrukowane i właśnie wieje mi to taką amatorską tandetą, iż nadrabiają mega wyglądem opakowania a żadnych informacji na temat jaki to ma być extra produkt i do czego ma służyć, nadrukowali tylko pheromone oil. Produkcja w EU i jakoś średnio mnie to urzeka i nie wiem czy zda egzamin. A na dodatek wypuścili również feromony dla homosexualistów i jak stare powiedzenie brzmi co jest do wszystkiego to jest do niczego. No i teraz nie wiem jak możecie mi doradzić lub czymś się podzielić. Najbardziej mi w głowę wszedł ten Raw Androstadienone i to jest ten męski feromon który podnieca kobiety i wydaje mi się że zbędne są jakieś mieszaniny do podrywu.

Na czym mi zależy. Na tym aby maksymalnie wpływać na kobiety, aby były zdecydowane na flirt.

Edytowane przez Zmysłowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kiedyś na tym forum odpowiedź można było uzyskać momentalnie, dlatego że temat feromonów był wtedy dość świeży. Rozumiem że to nie kafeteria ale jeśli ktoś czytał i wie jak mi doradzić to bardzo poproszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stężenia substancji, zobacz sobie tutaj: https://www.feromony.pl/analizy-laboratoryjne

Unresistible ma bardzo wysokie stężenie wielu feromonów. Unre dla homo i les są całkowicie inne. To jest tylko ta sama marka, ale inne substancje są tam zawarte. Normalna cena Unresistible to 360zł, z Twoim rabatem miałbyś cene 331zł. Na szczęście Unre to nowy produkt i jest na grubej promocji, dlatego kosztuje 260zł.
 
Jeżeli chodzi o Raw Androstadienon, to jak najbardziej polecam. Ultra czyste, najlepszej jakości feromony prosto od Feromony.pl (Unr są jedynie dystrybutorem, a nie producentem). Nie mają tak ostrego zapachu jak Unresistible, łatwo łączą się z perfumami na skórze. Produkt stricte seksualny o laboratoryjnej czystości. Możesz kupić sobie wiele singli, wtedy Tworzysz własne mieszaniny na różne okazje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się odniosłem, oczywiście jest to dla mnie jasne że jest to ten sam producent tylko produkty różne. A co jeśli trafi się jakaś pomylona partia i sobie kupisz for men a zawartość trafi się np dla lesbijek heheh? Dlatego tak te skojarzenie co do wszystkiego to do niczego, najbezpiezniej byłoby tylko chyba kupować chikarę, bo występuje tylko wersja dla meżczyzn i nic więcej. Dlatego właśnie jak poczytałem o tych SINGLE RAW, że są tak labolatoryjnie czyste i w ogóle to zacząłem się zastanawiać jak te gotowe mieszanki jakościowo, czy to nie półprodukty... Bardziej już celowałem w pheromax a jak już zobaczyłem ten czysty Raw Androstadienon to już w ogóle napaliłem się na niego. Mógłbym kupić single od już ale musiałbym zrezygnować wtedy z innych przyjemności itp Więc w tym miesiącu jeden zakup a w kolejnym znowu coś i będę raczej w tych singlach przebierał-androstadienon+androstenol. Co mi polecasz zrobić. Zostawić ten unresistible czy wymieniać go na jednegi singla Raw Androstadienone? Czy może nawet lepiej już pheromaxa od tego unresistible? Swoją drogą za kilka dni mam pierwszą randkę z pewną dziewczyną,która dała mi numer w galeri i chcę wypaść jak najlepiej no i wiadomo aby była napalona.Kto produkuje dokładnie Unresistible? Troszkę się obawiam co do jakości zawartych w nim substancji i czy rzeczywiście zrobią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz otworzyłem linka z wynikami analiz zawartości poszczególnych substancji, myślałem że nie przebadali jeszcze Unresitible, tylko ile w tym prawdy. Kiedy był konkurs aby wygrać unresistible to użytkownicy opisywali go jako bardziej mniej agresywnego, subtelnego, na analizie wyszła bardzo niska zawartość androstenonu, to ten feromon sprawia że inni odbierają nas za twardziela,samca alfa. Więc tak jakby opinie użytkowników Unresistible pokrywają się z analizą na zawartość również androstenonu. Npa-producent podaje skład produktu-androstenon i dwie strzeżone substancje, na wynikach w tabeli została opisana zawartość androstadienonu. Więc co NPA miało nie zdradzać że ten feromon również jest produkcie? Niby dlaczego nie tylko oni znają tą substancje i jest znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą za kilka dni mam pierwszą randkę z pewną dziewczyną,która dała mi numer w galeri i chcę wypaść jak najlepiej no i wiadomo aby była napalona.

Wow! Gratuluje :) Na Twoim miejscu to bym podziałał z Unre (ma dużo Dienonu) i w kolejnym miesiącu przetestował Single.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności