Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chikara

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Supportles

Supportles

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 26 luty 2018 - 02:48

Witam, chciałbym pomóc trochę sobie w uwiedzeniu na nowo swojej żony. Dokladnie chodzi mi o zbliżenia intymne.
Wolałbym coś 2w1 czyli feromony z perfumem, i znalazłem chikare. Ogólnie nie psikam się perfumami ale gdybym zaczął używać samych feromonów to żona mogła by je wyczuć, a co ja bym jej wtedy powiedział? A tak bym wyjaśnił że postanowiłem zacząć używać perfum.
Ale do rzeczy, polecacie chikare? Jaki ma zapach? Nie chce odstraszyć smrodem, a raczej przybliżyć do siebie żonę.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam

#2 tomeklech

tomeklech

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 40 postów
  • Sprawdzone:The Edge, The Edge Trust, Chikara, BTB, Pheromax, Pheromax Oxy, P6

Napisany 28 luty 2018 - 11:21

Ja bym postawił na unresistible albo pheromax. A to, że zaczniesz używać perfum możesz powiedzieć żonie, że chcesz ładnie dla niej pachnieć i tyle.
Chikara ma fenomenalny zapach ale raczej nie jest do uwodzenia. Ja używałem na codzień. Ale jak ktoś używał na podryw to niech się wypowie :)

#3 Supportles

Supportles

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 28 luty 2018 - 04:25

Zamówiłem próbke Chikary i zobacze jak działają. A co byś polecił zapachowego do uwodzenia żony?

#4 tomeklech

tomeklech

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 40 postów

Napisany 28 luty 2018 - 05:25

Ja wziął bym jakiś bez zapachu i przykrywał to perfumą. Jakiegoś wielkiego wyboru nie masz z zapachowych. The EDGE ma podobne właściwości co NPA. I chyba to było by najlepsze

#5 Supportles

Supportles

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 01 marzec 2018 - 10:12

Polecasz The Edge? Dostałem próbkę w husteczkach. Tylko musiałbym się czymś zpsikać jeszcze. Bo mogą śmierdzieć te The Edge co nie?

#6 tomeklech

tomeklech

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 40 postów

Napisany 01 marzec 2018 - 01:34

Mój znajomy dostał ode mnie chusteczki The EDGE i jest zachwycony zapachem

#7 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 165 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 02 marzec 2018 - 12:44

Również polecam The Edge. Bardzo fajnie pachnie

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników