Skocz do zawartości

Zdjęcie

zwracanie/reklamacje feromonów

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#21 Gucio

Gucio

Uzależniony

• Użytkownik
  • 62 postów
  • Sprawdzone:chikara, phx, btb, lure, npa, perception, the edge

Napisany 28 kwiecień 2008 - 08:06

No wiesz... nie przesadzaj :) w sklepie jak kupujesz mleko (piwo :)), wypijasz całe a później mówisz sprzedawcy że mleko/piwo było zepsute chciaż termin ważności jeszcze nie upłynął ale chcesz zwrotu, wtedy sory winetu zwrotu nie ma więc nie oczekuj nie kończących się wymian pheromaxu na nowy :)

#22 lol

lol

Amator

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Sprawdzone:Testy PhX 14ml

Napisany 28 kwiecień 2008 - 08:19

Mi głownie chodzi o jednorazowy zwrot czyli jak jestem nie zadowolony to zwracam. hmm Czyli jak bym wykorzystał pół opakowania phx to otrzymam połowę z tego 267+koszty przesyłki czy jak ? bo gdzieś na forum czytałem ze można tak długo korzystać aż nawet sie skończy i jak nie widać efektów to można oddać .

#23 ferum

ferum

Administrator

• Administrator
  • 401 postów

Napisany 06 maj 2008 - 09:59

Otrzymujesz całkowity zwrot poniesionych kosztów, a więc pełną kwotę, za jaką kupiłeś produkt, a nie jego część.

Gdy zużyjesz połowę, ale nie jesteś zadowolony z działania, zwracasz produkt wraz z paragonem i otrzymujesz zwrot pełnej kwoty.

Zanim napiszesz, przeczytaj: WIELKIE FAQ FEROMONÓW
Nie wiesz, który produkt wybrać? Zobacz: GAMA PRODUKTÓW FEROMONOWYCH

#24 lol

lol

Amator

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Sprawdzone:Testy PhX 14ml

Napisany 06 maj 2008 - 05:07

Dziękuje bardzo za Konkretna odpowiedz :) czyli nie musze sie przjmować tym ze nie dostne zwrotu nawet jak wykorzystam całość. To sie nazywa Solidna Firma :) Plus Dla was bo to jest Kolejny argument który przekonuje mnie do kupna :) Pozdrawam :)

#25 pitvpitv

pitvpitv

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 14 maj 2008 - 11:11

a czy znajdzie się jakaś osoba, która dokonała już reklamacji i otrzymała zwrot kasy ?

#26 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów
  • Sprawdzone:na +: Lure, PHX Oxytocin. Na -: PHX. Testy: RM, BTB, The Edge, NPA

Napisany 17 maj 2008 - 06:31

Znajdzie się, tylko musisz użyć wyszukiwarki, nie wszyscy tak często odwiedzają forum.

#27 sork71

sork71

Amator

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisany 03 lipiec 2008 - 09:07

Witam
Mam zamiar kupić: PHEROMAX Man, NPA Man.
Mam zamiar sprawdzić czy te feromony naprawdę działają i przetestować obydwa produkty razem i z osobna.

W związku z tym mam 2 pytania.
1. Czy jeśli stwierdzą że obydwa produkty nie działają to czy dostanę zwrot za obydwa kupione produkty?
2. Czy jeśli stwierdzę że tylko jeden produkt działa, a drugi nie działa to czy dostanę zwrot kosztów tych niedziałających?

czekam na odpowiedz. pozdrawiam

#28 kingler16

kingler16

Doświadczony

• Użytkownik
  • 21 postów
  • Sprawdzone:NPA(testuje) PHX(testuje)

Napisany 16 sierpień 2008 - 10:09

Witam
Mam zamiar kupić: PHEROMAX Man, NPA Man.
Mam zamiar sprawdzić czy te feromony naprawdę działają i przetestować obydwa produkty razem i z osobna.

W związku z tym mam 2 pytania.
1. Czy jeśli stwierdzą że obydwa produkty nie działają to czy dostanę zwrot za obydwa kupione produkty?
2. Czy jeśli stwierdzę że tylko jeden produkt działa, a drugi nie działa to czy dostanę zwrot kosztów tych niedziałających?

czekam na odpowiedz. pozdrawiam

AD 1. TAK
AD 2. TAK

#29 Stanley

Stanley

Amator

• Użytkownik
  • 17 postów
  • Sprawdzone:narazie same testy

Napisany 17 sierpień 2008 - 08:29

a czy znajdzie się jakaś osoba, która dokonała już reklamacji i otrzymała zwrot kasy ?

Ja zwróciłęm raz NPA i dostałem cały zwrot kosztów nie pamiętam już czy tez kosztów przesyłki ale za flakonik całą sume fakt nie zużyłem go prawie wcale iszczerze to chciałem trosze to sprawdzic czy naprawde zwrócą kase jak ktoś ma co do tego wątpliwosci to mówie mi wrócilim, więc bez obaw

pozdrawiam używających tych specyfików

#30 Tester18

Tester18

Doświadczony

• Użytkownik
  • 45 postów

Napisany 14 maj 2009 - 06:02

A ja mam takie pytanie:
W jaki sposob zwracaja kase w ramach reklamacji jesli nie jestem zadowolony z uzytkowania?

#31 Pirron

Pirron

Amator

• Użytkownik
  • 17 postów
  • Sprawdzone:Alchemy, Chikara, Edge

Napisany 14 maj 2009 - 06:50

A ja mam takie pytanie:
W jaki sposob zwracaja kase w ramach reklamacji jesli nie jestem zadowolony z uzytkowania?

W formularzu reklamacyjnym, ktory musisz dolaczyc do zwracanych feromonow wpisujesz numer konta bankowego, na ktory maja przelac Ci pieniadze.

#32 Tester18

Tester18

Doświadczony

• Użytkownik
  • 45 postów

Napisany 15 maj 2009 - 07:24

A czy jest jakis inny sposob niz na konto bankowe? bo nie mam owego konta. Potestuje jeszcze kilka dni ale jak nie bedzie dalej zadnych efektow to pomysle nad zwrotem :/

#33 Pirron

Pirron

Amator

• Użytkownik
  • 17 postów
  • Sprawdzone:Alchemy, Chikara, Edge

Napisany 16 maj 2009 - 09:43

A czy jest jakis inny sposob niz na konto bankowe? bo nie mam owego konta. Potestuje jeszcze kilka dni ale jak nie bedzie dalej zadnych efektow to pomysle nad zwrotem :/

Szczerze mowiac to nie pamietam, czy w formularzu reklamacyjnym byla do wyboru jakas inna mozliwosc niz konto bankowe. Najlepiej napisz do feromony.pl i popros ich o formularz. Wtedy sam bedziesz mogl zobaczyc.

#34 Tester18

Tester18

Doświadczony

• Użytkownik
  • 45 postów

Napisany 16 maj 2009 - 10:01

Może niech narazie Feum sie wypowie. Z gory Thx :P

#35 tomocool

tomocool

Uzależniony

• Użytkownik
  • 132 postów
  • Sprawdzone:NPA,BTB, Pheromax, Chikara, RM, Edge

Napisany 18 maj 2009 - 12:49

To sobie załóż w Banku Zachodnim WBK tam do 30 roku życia jest bezpłatne :)
Pozdrawiam :)

#36 Tester18

Tester18

Doświadczony

• Użytkownik
  • 45 postów

Napisany 18 maj 2009 - 02:03

Dzieki za odpowiedz :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników