Skocz do zawartości

zwracanie/reklamacje feromonów


Sephiroth

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Witam

Mam zamiar kupić: PHEROMAX Man, NPA Man.

Mam zamiar sprawdzić czy te feromony naprawdę działają i przetestować obydwa produkty razem i z osobna.

 

W związku z tym mam 2 pytania.

1. Czy jeśli stwierdzą że obydwa produkty nie działają to czy dostanę zwrot za obydwa kupione produkty?

2. Czy jeśli stwierdzę że tylko jeden produkt działa, a drugi nie działa to czy dostanę zwrot kosztów tych niedziałających?

 

czekam na odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam

Mam zamiar kupić: PHEROMAX Man, NPA Man.

Mam zamiar sprawdzić czy te feromony naprawdę działają i przetestować obydwa produkty razem i z osobna.

 

W związku z tym mam 2 pytania.

1. Czy jeśli stwierdzą że obydwa produkty nie działają to czy dostanę zwrot za obydwa kupione produkty?

2. Czy jeśli stwierdzę że tylko jeden produkt działa, a drugi nie działa to czy dostanę zwrot kosztów tych niedziałających?

 

czekam na odpowiedz. pozdrawiam

 

AD 1. TAK

AD 2. TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy znajdzie się jakaś osoba, która dokonała już reklamacji i otrzymała zwrot kasy ?

 

Ja zwróciłęm raz NPA i dostałem cały zwrot kosztów nie pamiętam już czy tez kosztów przesyłki ale za flakonik całą sume fakt nie zużyłem go prawie wcale iszczerze to chciałem trosze to sprawdzic czy naprawde zwrócą kase jak ktoś ma co do tego wątpliwosci to mówie mi wrócilim, więc bez obaw

 

pozdrawiam używających tych specyfików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
A ja mam takie pytanie:

W jaki sposob zwracaja kase w ramach reklamacji jesli nie jestem zadowolony z uzytkowania?

 

W formularzu reklamacyjnym, ktory musisz dolaczyc do zwracanych feromonow wpisujesz numer konta bankowego, na ktory maja przelac Ci pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakis inny sposob niz na konto bankowe? bo nie mam owego konta. Potestuje jeszcze kilka dni ale jak nie bedzie dalej zadnych efektow to pomysle nad zwrotem :/

 

Szczerze mowiac to nie pamietam, czy w formularzu reklamacyjnym byla do wyboru jakas inna mozliwosc niz konto bankowe. Najlepiej napisz do feromony.pl i popros ich o formularz. Wtedy sam bedziesz mogl zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności