Skocz do zawartości

pheromax-wrazenia


johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszym dniu stosowania pheromaxu jestem dosc milo zaskoczony ale zaczne od poczatku dostałem paczke od feromony.pl(bardzo szybko) i postanowiłem przetestowac produkt ktory jest tak zachwalany na forum uzyłem mala ilosc pheromaxu(osobiscie uwazam ze dozownik powinnien byc troche lepszy).zastosowałem go na szyje i za uszami i postanowiłem ze musze isc dzis do fryzjera.Na miejscu siadam w wygodnym fotelu podchodzi do mnie fryzjerka i pyta sie mnie jek ma mnie obciac i po chwili bierze sie za swoja prace tak jak zwykle bywało a dzis mała odmiana bo po kilku minutach milczenia zaczyna sama z siebie rozmowe ze mna na naprawde rozne tematy i za kazdym razem jak ja konczyłem temat to ona rzucała kolejny temacik doszło az do tego ze zaczeła mi opowiadac o swoich dosc osobistych sprawach byłem bardzo zdziwiany jej zachowaniem a w miedzy czasie zauwazyłem ze nie za bardzo moze sie ona skupic na swojej pracy była tak pochłanieta rozmowa ze pare razy byla tak rozkajorzano ze upusciła grzebien i nozyczki i jeszcze cos tam jej z rak wypadło.Byłem u tej kobiety kilka razy wczesniej ale to co dzis zdazyło mi sie po raz pierwszy i jestem przekonany ze miały z tym dosc duzo wspolnego feromony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje. Jak wczesniej uzylem feromonow o skladzie podobnym do RM (duzo -nol) to od rodziny uslyszalem tylko "o, jak ty ladnie pachniesz" a po pheromax to to, ze chyba do sekty wstapilem. Ale potwierdzam, ze feromony najlepiej dzialaja na osoby nieznajome. Tylko dlaczego sa wciaz tak malo popularne w Polsce? Ze wzgledu na cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może większość Polaków nie wierzy w działanie tej chemii. Jeśli jednak byłaby konkurencja, ceny teoretycznie powinny spaść- myślę jednak, że ceny tych prawdziwych feromonów nie drgnęłyby, bo i tak są niskie w porównaniu do cen za naszą zachodnią granicą.

Z drugiej strony to, że feromony nie są popularne to chyba lepiej dla nas. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka opinia o feromonach krąży po necie łatwo znaleźć wpisując w google:

"feromony czy działają forum", jest kilka for na których ludzie wypowiadają się o tym wynalazku niezbyt przychylnie.

Dlaczego? Nie wiem, nie testowałem (jeszcze), może nie działają, a Wy sobie to wmawiacie, może działają, ale na Was a nie na otoczenie, a najpewniejsze to to, że złą opinię zawdzięczają allegro i chłopaczkom którzy na podróbach i w ogóle nieprawdziwych fermonach zarabiają (zarobili) trochę grosza. Większość, która chce spróbować czy to działa woli wydać 30 zł na spora butlę zamiast 300 za takiej samej wielkości feromony lub 50 za malutką próbkę, więc cena także ma duże znaczenie.

Osobiście jestem bardziej ciekawy niż mi to do życia potrzebne, z kontaktami nie mam problemów, podrywać mi się nie chce, jednak ciekawość ciągnie.

Z tym, ze ja wiem, ze za jakość się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowiłem duzy flakon pheromaxu :D

 

ja zamowilem probke. jakos nie widze zadnych ciekawych efektow, przynajmniej na razie ;)

 

jedno mnie ciekawi - jak odbierasz zapach PHX? ja go w ogole nie czuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ja moje 1 feromony kupilem na allegro oprócz tego że miało to fajny zapach to nic , to był taki flakonik chyba 5 ml i dalem za to kolo 30 zl , nie widziałem zadnych efektów i tutaj juz zle patrzylem na feromony i balem sie dac za jakis inne fromony xxx kasy , bo kasa w bloto pujdzie , w koncu cos mnie znowu ruszylo na feromony i kupilem probke pheromaxu tutaj juz byly efekty :) , jak bym odrazu kupil pheromaxa to na pewno bym mial inne podejscie do takich rzeczy , bo te z allegro to mnie jedynie zniechecily do feromonow i myslalem ze feromony to jakis pic na wode , ale ciekawosc dala gore i sie oplacilo ;)

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczoraj bylem w clubie dawno juz tam nie chodzilem i zastosowalem PHX tuz przed wejsciem do clubu . BTB w tym dniu nie sotosowalem.

1 psikniecie i co ????? PHX nigdy mnie nie zawodzi efkety byly ;d usmieszkie zawiszenie konwersacje itp. WArt jest swoje ceny dodaj do tego OSOBOWOSC i robisz z dziewczyn lwice ktore by cie pozarly wzrokiem hehehe;pd dzis tez ide zastosuje tylko PHX i perfumy i zoabczymy co sie bedzie dzialo;p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj forum :?

Pewnie ze trzeba bo będziesz nieprzyjemnie pachniał dla innych :)

heee.. ? popsikaj sie pheromaxem i daj powachac jakiejs dziewczynie, ale nie mamie :P i zobaczysz co ona powie ( nie pewno nie to ze smerdzi). ja oczywiscie przykrywam perfumami bo lepiej sie roznosi zapach feromonow razem z perfumami. no i ja czuje zapach phx ktory nie jest superladny. daze do tego ze phx wcale nie smerdzi dla innych...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dawalem mowi ze smierdzi sikami heehe;p wiem nie jestem nowy juz troszke te PHX uzywam;p

A ty jakich uzywasz fera ?.FUTU??/

 

najbardziej mi chodzi co bys powiedzial o na temat NPA albo jak masz BTB w twoim wypadku bo chcem kupic se NPA i sie namysalm .

 

jak mozesz napisz na priv pozdrawiam FUTU hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyne co tam śmierdzi to alkohol. W moim otoczeniu nikt tego nie czuje. Zresztą użyłem pheromax z 3-4 razy jak byłem tylko dupami, było miło. Mimo to jakoś jestem przekonany że to nie feromony mi w tym pomogły, tylko odpowiednie nastawienie i taktyczne zagrania. :)

 

Póki co mój pheromax leży w szafce i zastanawiam się czy nie dać mu ostatniej szansy i w wyniku niepowodzenia odesłać go do domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa próbka ma nieco mniejsze stężenie, może przestałeś wyczuwać jego zapach... też tak kiedyś miałem, ale- niestety- wszystko powróciło do normy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w clubie uzylem niezawodnego w moim przypadku Pheromaxa. z 1,5 psikniecia , i co ......efekty zawsze sa w stosunku do mojej osoby, czasem mniejsze czasem wieksze. ;p

 

wczoraj oprocz spojrzen tych najwicej jest , usmiechow ale najlepszy motyw byl jak spotkalem kolezanki dwie ktorych nie widzielm z

3 miesiace odrazu zaczely rozmowe na moj temat ze sie zmienilem i takie tam przystojny jestem itp.. hehe podczas rozowy widac bylo jak patrza mi prosto w oczy i dawaly mi znac ze im sie podobam ;p ciagle ze mna rozmawialy;p

moglem jeszce sie pobawic z nimi ale oczywiscie niechcialo mi sie debil zaluje a przeciez musze dzialac zeby efekty byly widoczne na 100 , takiego bledu juz nie powtorze . dodam ze byly atrakcyjne ;d

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności