Skocz do zawartości

pheromax-wrazenia


johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że doszedłem"już":D do siebie po ostatkach,a obiecałem dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi phx,opiszę sobotni bardzo pozytywny wieczór:)a i przy okazji zadam kilka pytań bardziej doświadczonym ferumowiczom w nadziei że chociaż na niektóre z nich znajdę odpowiedzi.

No więc od początku:jedno psiknięcie roztarte na nadgarstki i jabłko Adama(bez rozcierania po szyi-notabene złoty środek jeżeli chodzi o moją osobę)Impreza w klubie ale najpierw małe przetarcie-piwko w osiedlowym lokalu z tym że z racji wyżej wspomnianych ostatków bardzo zatłoczonym.Zamawiamy(byłem z kolegą)barmanka sprawia hmmm co najmniej dziwne wrażenie-jakby lekko znietrzezwionej??-ale po chwili wyrywa się z letargu i już wygląda całkiem normalnie.Zamawiam 2 piwka by usłyszeć prosto z mostu że ktoś tu się wyperfumował :oops: i gdy już doszliśmy do tego że to ja,ponownie z niekłamaną szczerością barmanka mówi że nie poda mi piwa dopóki nie powiem jej co to za zapach:D Gdy już w końcu się udało usiedliśmy grzecznie w stoliku-kumpel zdziwiony mówi że to chyba ta nowa fryzura bo z tego co widzi od trzech imprez dziewczyny reagują bardzo pozytywnie na moją osobę,a i on sam zainwestuje w pomarańczowego nike'a :lol: Jako że siedziałem naprzeciwko baru przez cały czas widziałem że barmanka patrzy się na

nas częściej niż powinna,uśmiechając się przy tym bardzo zalotnie:)Podobnie jak inne przechodzące panny(oczywiście nie wszystkie) No ale przejdzmy do samej imprezy-było jak zazwyczaj z tym że zauważyłem nieco więcej uśmieszków i spojrzeń ale nic szczególnego...do czasu skorzystania z dość koedukacyjnej toalety,gdzie zostałem dosłownie "zmacany" przez dwie małolatki i nie zrozumcie mnie zle nie żeby mi się to nie podobało ale chyba zareagowałem dość dziwnie bo wcześniej się to nie zdarzało :shock: Pozniej była zabawa z koleżanką ale chyba jakoś magia phx na nią nie działała bo zachowywała się tak jak zawsze i do niczego nie doszło:/a szkoda:D I tu zrobiłem chyba dużą głupotę gdyż ponowiłem pełne psiknięcie phx już tylko na szyję...Efekt-koleżanka się zwinęła i przez resztę imprezy nic mi już nie szło,teraz już zdaję sobie sprawę z tego że pewnie przesadziłem z dawką fero-ale wtedy będąc już niezle pod wpływem myslałem chyba że większa dawka-większy efekt:)

Teraz czas na pytania:po pierwsze czy to mozliwe że psiknięcie,psiknięciu nie równe?chodzi mi o to że zauważyłem iż rozcierając phx na szyję i nadgarstki obserwuję iż efekty są dużo lepsze niż tożsamo psiknięcie stosowane tylko na szyję...

Po drugie czy różne dziewczyny inaczej reagują na phx?i od czego to zależy??gdyż zaobserwowałem że jedne laski zdecydowanie ulegają feromonom,a inne pozostają całkiem niewzruszone.

No i pytanie ostatnie-czy zauważyliście działanie fero na kolegów?Pytam poważnie bo odkąd stosuje phx non stop słyszę a to fajna fryzura,a to ładna koszula itp-przyznam szczerze że jest to dla mnie dość krępujące...No to się rozpisałem:D chyba nawet na maturze tyle nie napisałem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj byłem na kursie tańca z koleżanką, ale wcześniej zaaplikowałem sobie fero PX otkręciłem atomizer i na palec dałem no cóz troszkę mi się ulało perfumy i długa furakiem do autka. Zauważyłem również że jakby po dłuższym czasie się zaczynała denerwować bo na zajęciach już widac było iż chyba troszkę przedawkowałem;/ i po partnerce do tańca było widać że jest poddenerwowana co wcześniej przy 0,5 kropli NPA się nie zdażało;) ale tylko dlatego bo wiem już jak mam to dawkować. Jesli chodzi o PX to staram się dobra właściwą dawkę;) i jestem ns dobrej drodze bo mam go dopiero od 2 dni i wiem jaka dawka jest dla mnie za duża;) Jak przetestuję w weekend PX to dam znać czy działa oczywiście aby ocena była obiektywniejsz anie będe mieszał fero;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od dwóch dni stosuję pheromax, zacząłem od minimalnej dawki(tylko z użyciem wężyka). pierwsze co mogę stwierdzić to to, że faktycznie Pheromax śmierdzi i dosyć skutecznie po pewnym czasie przebija się przez zapach perfum. Jeśli chodzi o działanie to na razie zauważyłem efekty tylko na sobie(nieco większa pewność siebie), ale być może to efekt placebo. Na innych nie zauważyłem na razie rezultatów, ale może dlatego że używam bardzo małych dawek, które systematycznie zamierzam zwiększać...no cóż zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

ja dołączę się do tematu. W moim przypadku to było tak, jak kupowałem koszulki w sklepie to kasjerka nie mgła mi tych koszulek zapakować do torby to nożyczki, spady, to taśma to długopis i zaczęła przepraszać że jest zmęczona osiem godzina na nogach i tak w ogóle. Po wyjściu ze sklepu szwagier do mnie ale na Ciebie leciała. a w drugim przypadku jak rozmawiam z dziewczynami w klubie to niedosłaniem żadnej zlewki wręcz przeciwnie same się mnie wypytywały, jedna pytała się mnie czy mam dziewczynę na sylwestra druga jak z nią tańczyłem to ciągle się uśmiechała i w pewnej chwili powiedziała mi że niedaleko mieszka. że jak bym miął ochotę się kawy napić czy coś w tym rodzaju to zaprasza... to sugerowało tylko jedno... mi na samym początku tez nie wychodziło z tymi fermionami też nie wychodziło najlepiej bo dożo razy przesadziłem. Raz był taki fajny przypadek jak użyłem za dużo i powiedziałem do kolegi chodź na parkiet i poszliśmy, tańczymy a tu wokół nas sami faceci to poszliśmy w drugie miejsce chwila moment i znowu sami faceci jeszcze raz poszliśmy w inne miejsc i znowu to samo w końcu kumpel mówi że jedziemy stąd bo tu same geje są, dlatego mówię każdy dla siebie musi znaleźć odpowiednią ilość. teraz stosuje pheromax oxytocina z Btb to efekt jest zabójczy ale wy nie możecie mi wierzyć tylko musicie to sprawdzić. może za pierwszym razem wam to nie wyjść ale po czasie będą efekty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności