Skocz do zawartości

czy próbka phx powinna być pełna?


walter54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam no i doszła moja próbka phx :)

Pytanko mam takie: nie miałem czasu jej odpakować wczoraj, leżała w aucie, dziś otwieram i w tej fiolce jest tak 1/3 czy tego tyle powinno być, czy może mi w tym aucue wyparowało? nie było bezpośrednio na słońcu, flakonik zamkniety. Chociaż tak mysle że 2 ml to pewnie tyle będzie nie? Pozdro od jutra próbuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... teraz już wiem dlaczego wydawało mi się tego mało, dopiero dziś wyjąłem flakonik z tej bąbelkowej paczuszki i ku mojemu zdziwieniu była ona mokra w środku:( był za słabo wciśnięty we flakon ten plastikowy dyfuzorek i chyba ciut fero mi wyciekło:( chyba źle mi to zapakowano szkoda szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wysłałem do sklepu grzeczną informacje na ten temat, zobaczymy co odpiszą, bo powiem , że zamierzam zamówić duży flakon jeśli próbka mi sie sprawdzi a mam nadzieje że sprawdzi tyle że z obecnej próbki za wiele nie popróbuje bo prawie nic tam niema:( Mam nadzieje że jutro odpiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewny ze Ci to zareklamuja i dostaniesz ph calkiem darmo... ja tez tak mialem tyle ze mi pekl flakonik i dostalem nowy za darmo... na forum byl temat o tym... rowniez jakis forumowicz zareklamowal NPA i mu wyslali nowe za darmo:) nie ma sie czym martwic pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może tak być że ludzie wykorzystają taką możliwość, ja jednak nie mam takiego zamiaru, poprostu stało się tak i już reszta zależy od sklepu. Dostałem dziś maila, że została do mnie wysłana próbka nowa i mam to potraktować jako prezent, ale na moim koncie w sklepie widnieje, że zostało zrealizowane zamówienie na kwote 62pln, więc jak to potraktować? mieliście taki przypadek? bo jeśli będe miał zapłacić to nie odbiorę paczki bo postanowiłem uzbierać kasiorke na duży flakonik, a może tam jest podana tylko wartość zamówienia a zapłacić nie będe musiał, bo to jest w ramach reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Walter 54,możliwe że to o mnie napisał KamillK,dostałem nowy flakon NPA i nie zapłaciłem ani grosza.Ja jak się logowałem na swoje konto to pisało:

Razem: (pewna kwota)

Kwota z rabatem : 0zł

W twoim przypadku powinno być podobnie.

Co do wypowiedzi Ziom'a 87,wiele osób by mogło podłapać ten pomysł ,ale mysle, że feromony.pl maja swoją strategie i wiedza ile mniej więcej mogą mieć zwrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odsyłacie pechowe flakony do siedziby firmy? Moim zdaniem tak powinno być, a następnie firma- po rozpatrzeniu reklamacji- winna była wysłać nowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odsyłacie pechowe flakony do siedziby firmy? Moim zdaniem tak powinno być, a następnie firma- po rozpatrzeniu reklamacji- winna była wysłać nowy produkt.

 

Flakonów nie odsyłamy,pewnie był by to jakiś sposób na osoby zbytnio wykorzystujące ,możliwość dostania nowego flakonu. Ale z drugiej strony wydłużył by się znacznie czas reklamacji i feromony.pl sporo by straciły w oczach (uczciwych) klientów. Miejmy nadzieje że ludzie nie będą wykorzystywać takiej możliwości żeby tylko dostać nowy flakon za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności