Skocz do zawartości

Czy mozna tak zrobic?....


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wczoraj własnie otzrymałem moja wygrana(probka pheromax man) i mam takie pytanie rowniez do ferum.Zostatał mi flakonik po phx w kulce czy mozna przelac z z tego flakona z atomizerem?? Głownie mi chodzi o to czy ten pheromax w atomizerze ma takie same sterzenie jak miała wczesniej probka w kulce.Bo jesli ma mniejsze stezenie to kulka bedzie trudniej naniesc wieksza ilosc..... prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem już okazję pisać o tym na forum. Dawniej próbka Pheromax znajdowała się w 5ml flakonie, zawierała 2ml oryginalnego Pheromax. Obecnie znajduje się we flakonie 2,5ml. Na próbkę składają się dawne 2ml Pheromax oraz 0,5ml alkoholu.

Lekkie rozcieńczenie Pheromax ułatwia jego aplikację. Nie ma już konieczności stosowania "połowicznych" aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie można go wlać? Podważasz paznokciem plastik ze starej próbki i psikaniem przelewasz środek do nowego flakonu. Wówczas trzeba stosować niewiele większe dawki aniżeli te, które były zawarte w starej instrukcji (dotyczącej starej próbki w 5ml opakowaniu). Moim zdaniem jednak, nowa próbka jest wygodniejsza.

 

Jeżeli już zdecydujesz się na taką operację, policz aplikacje z nowej próbki i nas o tym poinformuj, bo już nie raz pytano się na ile aplikacji wystarcza właśnie nowe opakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja to zrobie innym sposobem.Od flakonu z atomizerem tez podwaze nozem i po prostu przeleje za pomoca strzykawki :D kiedy bede robił sposobem psikania troche zmarnuje specyfiku.... MOiem zdaniem tez jest wygodniejsza ale miałem juz probke phx z atomizerem i w dwa tygodnie sie mi skonczyła a w kulce miałem grubo ponad połtora miesiaca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdniem nic nie zmarnujesz, jeśli będziesz precyzyjny. Przelewałem tak z dużego flakonui wszystko było OK. Właśnie na strzykawce zostanie Ci trochę środka, ale powiedzmy sobie szczerze- są to naprawdę małe ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności