Skocz do zawartości

perfumy a pheromax


zuzka

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie są podzielone w tej kwestii ja osobiście pierw stosuję feromony a te następnie przykrywam perfumami dokładnie w tym samym miejscu. Niektórzy stosują perfumy obok. Jak kto lubi, moim zdaniem lepiej maskować zapach po przez nałożenie w to samo miejsce. Zapachy mieszają się w tedy i zapach perfum wydaje się być trochę inny i bardziej intensywny. Pozostaje też kwestia dobrania dobrych perfum ale to już według indywidualnego gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

no wlaśnie przykrycie:)

od kilku dni testuje pheromax i pierwsze wnioski są takie iż jego przykrycie jest chyba podstawą do dzialania jakiegokolwiek:D

Juz tłumaczę o co chodzi...no więc zastosowałem się do rad bardziej doswiadczonych kolegów z ferum i stosowałem 1 psiknięcie rozcierając je o nadgarstki i szyję(tylko okolice jabłka Adama-bez rozcierania)i co zauważyłem-wszystko zalezy od tego czym przykrywam pheromaxa-przez pierwsze kilka dni była to zwykła woda po goleniu"Adidas"i efekty były słabiutkie-także te opisywane często na ferum z dość nieprzyjemnym zapachem;/ aż przyszła sobota i postanowiłem zakupić perfum(w tym wypadku pomarańczowy nike)i...stało sie!Na imprezie było zupełnie inaczej niż zawsze:)tzn laski same szukały kontaktu-nie mówie że sie na mnie rzucały ale zauważylem w ich zachowaniu coś dziwnego,innego i jestem pewny skąd wzięla sie ta zmiana:D także dla wszystkich sceptycznie nastawionych;phx naprawdę działa!! no i jeszcze jak już tak bardzo się rozpisalem-alkohol chyba pozytywnie reaguje z phx-moze dlatego ze przełamuje bariery?ale nieważne:)moja recepta na sukces?psiknij,zapomnij i nie czekaj na efekty-same przyjdą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc po pierwsze nie jestem na pewno osobą kompetentną aby odpowiedzieć na Twoje pytanie aczkolwiek jeżeli chodzi o typowy podryw to phx jest świetny:)Ale jako że nie stosowałem The Edge to się nie wypowiadam:P

Co do dzisiejszego"soczku"to po raz pierwszy lipa;/ chyba za bardzo oczekiwałem efektów przez co pewnie byłem nienaturalny...poza tym z tą koleżanką znamy się na wylot więc pewnie nawet nie zwróciła uwagi na "zewnętrzny czar":D.No cóż nie poddaje się i testuje dalej:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności