Skocz do zawartości

Pheromax + NPA + Chikara - Wrazenia


kojocik

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przyszla mi paczuszka z Chikara wiec zaczelem od razu testowac :) Pierwszego dnia lekko przesadzilem bo zastosowalem taka mieszanke:

 

1,5 kropli NPA (1 na szyje i pol pod nos)

1,5 psikniecia PHX (1 na szyje i pol na nadgarstki)

3 psikniecia Chikary (na szyje)

 

To byl chyba moj najwiekszy blad podczas testowania feromonow. Bylem na imprezce i malo, ktora dziewczyna na mnie zwracala uwage, BA niektore byly jakies agresywne :/ W zwiazku z tym postanowilem dzisiaj zastosowac inna mieszanke (rowniez na zadymiona impreze w klubie):

 

1 kropla NPA (pol na szyje i pol pod nos)

1 psikniecie PHX (na szyje i rozsamrowane nadgarstkami)

2 psikniecia Chikary (na szyje)

 

I efekt byl juz nieco lepszy ale to jednak jeszcze nie to. Kobitki mniej agresywne i chetniej na mnie spogladaly. Czy w zwiazku z tym nastepnym razem zmniejszyc jeszcze troche dawke aby osiagnac lepszy efekt? Zalezy mi na typowym wyrwaniu laski :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosuje taką samą mieszanke fero jak ty

tylko w mniejszych ilosciach (na codzien)

0.5 kropli npa pod nos

1 psik pheromaxu na szyje

1 psik chikary na wlosy

efekty: rozmownosc ze strony kobiet jak i mezczyzn

usmiechanie sie (bardzo to lubie kiedy kobitka usmiecha sie miło i do tego dochadzą jeszcze te błyszczące oczeta ha :D:D )

zauwazylem czeste poprawianie fryzury przez kobiety

i te spojrzenia :D uff

dlamnie te proporcje są super i raczej nie zmienie tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze sie wybiore w sobote na jakies disco :D

planuje takie połączenie

npa 0.5 wiecej nie moge tego stosowac poniewaz zauwazylem niepoządane zmiany w moim zachowaniu jak i zachowaniu innych niechce tak miec :evil::evil::evil:

pheromax zastosuje 2 psikniecia mysle ze ta dawka niebedzie zbyt wysoka jak na zadymiony club

a chikare 1 lub 2 psikniecia z chikarą raczej nie przedawkuje

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz wydaje mi sie ze npa jest najmocniejszy z tych fero i raczej trza bardzo uwaznie stosowac te foromonki jezeli stosujesz taki mix to 0.5 kropli moze wystarczyc nawet na cluby dlatego starej sie stosowac wlasnie taką dawke ale mozesz nadrobic to phx który tez jest b.dobrym fero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo z jednej strony masz racje raczej chikara nie poradzi sobie z przykryciem tego( no moze na 30 min ) dlatego stosuje sie jeszcze perfumy :D

i nasuwa sie pytanie poco stosowac chikare skoro przykrywamy ten wspanialy zapach jakimis perfumami

np.npa jest to bardzo agresywne fero w moim przypadku dziala na facetów zbyt ostro a chikara w pewnym stopniu tłumi agresje a jak stosuje samą chikare do wogule nie uzywam perfum ( bron boze przykrywac wspanialy zapach chikary jakims gó**em) :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli piszac:npa jest to bardzo agresywne fero w moim przypadku dziala na facetów zbyt ostro.To znaczy ze po npa faceci sa w stosunku do Ciebie opryskliwi i sie "rzucaja" na Ciebie?.Aha i czesto stosujesz samo NPA, moze po prostu za duzo Npa stosujesz i dlatego tak sie dzieje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnosze takie wrazenieale to na ogół tylko u moich znajomych dawkuje npa 0.5 kropli albo cos mi sie pie**oli w głowie od tego npa :D:D . a u osób które mnie mniej znają dziala wysmienicie ale niezawsze tak jest moze czasami mi sie wiecej wyleje z buteleczki to wtedy tak sie dzieje

 

wiem tylko tyle ze umnie z npa niema zartów latwo moge przedawkowac a zauwazylem ze czsami nawet 0.5 kropli to za duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No i znalazlem dawke idealna ;) Cala akcja miala miejsce w dosc malym pomieszczeniu i pewnie dlatego fero mialo taki zabojczy skutek :) Dwom kobitka w ogole nie zamykaly sie usta, a po facetach widac bylo, ze zalezy im na rozmowie ze mna :))))) BOSKO! :D A oto jak zastosowalem ta mieszanke:

 

0,5 - 0,75 kropli NPA pod nos

1 psikniecie PHX na szyje

 

Nastepnie przykrywam ta mieszanke Azzaro Chrome. Po przykryciu jedno psikniecie Chikary na wlosy na glowie. Efekt zabojczy. Jeszcze po ok 2h, 1 lub 2 psikniecia Chikary na szyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

a ja mam pytanie ktore gdzies wczesniej padlo ale zapytam jeszcze raz...

 

psikam sie NPA np i wiadomo ze musze to przykryc perfumami...ale psikam sie tez chakira ktora ma swoj zapach....czy po polaczeniu zapachu waszych perfum i zapachu chakiry nie ma to jakiegos dziwnego zapachu?? bo wiadomo ze nie zawsze mozna a nieraz nawet nie nalezy laczyc roznych zapachow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak sam to przetestyjesz... Ja tak jak pisalem tylko raz psikam Chikare na wlosy a inne fero przykrywam swoimi perfumami. Nastepnie po 2-3 godzinach przykrywam fero (wczesniej przykryte perfumami) Chikara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem w fazie testow wiec ciezko cokolwiek konkretnego powiedziec. Mialem jednak taka fajna sytuacje po tej mieszance czyli PHX + NPA + CHIKARA + BTB. Otoz u mnie w banku niektorzy klienci obslugiwani sa w oddzielnym pokoju. W smumie nic w tym dziwnego tylko, ze dwie Panie z banku po jakims czasie tak dziwnie zaczely na mnie patrzec i wypytywac o rozne rzeczy, ze powiem szczerze lekko sie wystraszylem... ;) Narazie odsawiam NPA i PHX, a i moze Chikare i bede samo BTB testowal. Po jakims czasie napisze jakie zauwazylem efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze na poczatku mialem tylko PHX i NPA i dosc dlugo szukalem swojej dawki po czym zmowilem Chikare i zaczalem stosowac razem z nia. W sumie od kad znalazlem swoja dawke fero (odpowiednie proporcje NPA, PHX i Chikary) to nie testowalem ich osobno ze wzgledu na to, ze jak cos dziala to nie zmieniam tego ;) Teraz bede mial dosc spokojny okres w zyciu wiec bede mogl sie zabrac za eksperymentowanie z roznymi fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności