Skocz do zawartości

Zdjęcie

Perfumy do przykrywania feromonów

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
87 odpowiedzi na ten temat

#41 miketg84

miketg84

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 133 postów
  • Sprawdzone:testuje K2,Love&Desire,NPA,Pheromax,Perception,The Edge

Napisany 03 marzec 2010 - 05:44

Mam pytanie o perfume Puma Jamaica gdzie można ją dostac ? W Sephorze i Douglasie nie było jej ?

#42 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&Desire, Pheromone essence, P6

Napisany 03 marzec 2010 - 09:02

allegro

#43 pathfinder1988

pathfinder1988

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Sprawdzone:Dopiero zaczynam przygodę

Napisany 17 marzec 2010 - 06:56

Ja dopiero zaczynam przygodę i planuję kupić Pheromax.
Wiem że nie rzucę się zbytnio cenowo... ale próbował ktoś przykryć Pheromax perfumami Lamborghini Mitico, FullSpeedem albo ewentualnie wodą po goleniu Adidas Victory League?

#44 Paweł

Paweł

Amator

• Użytkownik
  • 10 postów
  • Sprawdzone:NPA, PHEROMAX, CHIKARA, Love&Desire, The Edge, Percepction, BTB

Napisany 18 marzec 2010 - 04:05

Ja osobiście mogę polecić perfumy GUERLAIN CORIOLAN, zapach wspaniały, ostro czuć cos podobnego do paczuli ale tylko przez pierwsze kilka godzin, później pozostaje tylko kwiatowo-dymna woń. Trwałość zapachu w moim przypadku od 7 rano do 22, czyli 15 godzin.

#45 koksik

koksik

Amator

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 06:29

Mam do was pytanie... czy perfuma
Plus Plus Masculine Diesel będzie dobra do przykrycia feromonów???

#46 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów
  • Sprawdzone:Pheromax , Perception , The Edge

Napisany 09 kwiecień 2010 - 08:49

Ja przykrywam pheromax (próbkę) perfumem czarnego adidasa.

#47 mailoo

mailoo

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Sprawdzone:BTB

Napisany 21 kwiecień 2010 - 01:56

Ja używam BTB zakupione na feromony.pl do przykrycia HUGO BOSS ENERGISE ta mieszanka jest po prostu ZNIEWALAJĄCA dla kobiet ;) Jeśli ktoś chce to mam kod na daromowa wysylke z feromony.pl odstapie za darmo. Pozdrawiam,

#48 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów

Napisany 01 maj 2010 - 04:25

Ja tam bardziej wierzę infobotowi:
JA:
ort perfum
infobot:

perfum
forma podstawowa: perfumy
perfum
forma podstawowa: perfuma

więc ma

#49 Wilko

Wilko

Amator

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, The Edge, The Edge Trust, Chikara, Perception(próbka)

Napisany 01 maj 2010 - 04:44

Czy ma znaczenie to czym przykrywa się fero ?

#50 njoy69

njoy69

Doświadczony

• Użytkownik
  • 35 postów

Napisany 02 maj 2010 - 01:54

A ja mam pytanie, czemu odmieniacie słowo "Perfumy" w liczbie pojedynczej?
Spodnie, albo ubranie też tak odmieniacie? Słowo "Perfumy" nie ma liczby pojedynczej. Dziękuję za uwagę :wink:

Ma liczbę pojedynczą, ale niestety całkiem inną niż tutaj używana.
Jest mianowicie TA perfumA, a nie TEN perfum_

Co prawda jeszcze nie używam feromonów (PHX zamówione w drodze), ale - po lekturze tego, jaki w założeniu powinien to być zapach - myślę, że YSL Opium nada się idealnie. Sprawdzę już za kilka dni.
A puro dolor...

#51 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów
  • Sprawdzone:BTB, The Edge, NPA, Pheromax, Chikara, Perception

Napisany 02 maj 2010 - 02:30

Czy ma znaczenie to czym przykrywa się fero ?

Już nieraz odpowiadałem, starczy poszukać...

Ważne, żeby zapach był na tyle mocny żeby przykrywał zapach fero i by utrzymywał się na skórze na tyle długo żeby się fero po pewnym czasie nie przebiły. Co do samego zapachu - moje stanowisko jest takie żebyś przykrywał tym, co lubisz i z czym czujesz się pewnie. Zobaczysz czy ten zapach zmieszany z zapachem feromonów nadal Ci się podoba czy nie, jak nie to zmienisz a jak tak to Twój wybór.

Niektórzy uważają że zapachy produkowane na odpowiednich nutach lepiej grają z feromonami (tzn ładniej się komponują) lub że droższe perfumy przez wysoką jakość wykonania lepiej roznoszą feromony wokół Ciebie ale moim zdaniem nawet jeśli te rzeczy mają jakiś wpływ to nieporównywalnie mniejszy niż np. odpowiednio dobrana dawka czy Twoje samopoczucie danego dnia. Nie ma więc co sobie głowy tym zawracać ;)
Prywatny ranking feromonów:
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#52 koksik

koksik

Amator

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisany 03 maj 2010 - 10:19

Co sądzicie o Hugo Boss Bottled (szary) do przykrywania??

Wiecie może czy ma fajne zapach i wogole czy się nadaje?
I czy laskom sie podoba;p

#53 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisany 04 maj 2010 - 03:50

Co sądzicie o Hugo Boss Bottled (szary) do przykrywania??

Wiecie może czy ma fajne zapach i wogole czy się nadaje?
I czy laskom sie podoba;p

Podobno niektóre dziewczyny przepadają za perfumem z piżmem. Dla niektórych to jeden z najładniejszych zapachów z posród wszystkich dostępnych na rynku. Cóż , cena za takie ''cacko'' jest bardzo duża , ale raczej warto pokusić się o coś takiego.

#54 njoy69

njoy69

Doświadczony

• Użytkownik
  • 35 postów

Napisany 04 maj 2010 - 04:21

Podobno niektóre dziewczyny przepadają za perfumem z piżmem. Dla niektórych to jeden z najładniejszych zapachów z posród wszystkich dostępnych na rynku. Cóż , cena za takie ''cacko'' jest bardzo duża , ale raczej warto pokusić się o coś takiego.

Bez przesady, wiele perfum posiada piżmo w składzie zapachowym...
A puro dolor...

#55 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisany 04 maj 2010 - 09:07

No , ale niestety takie , które można kupić po przestępnej cenie jest mało. Jeżeli znasz jakieś perfumy z piżmem i ich (przestępną) cenę to napisz :)

#56 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów

Napisany 04 maj 2010 - 09:12

Jeśli się nie mylę do Hugo Boss - Selection <-- mogę mieć za ok 30zł 50 ml, nie oryginał ale zapach identyczny, albo nawet lepszy. Chodzi mi oczywiście o odpowiednik FM, który mam ;) Z perfumami FM jest tak, że trudno powiedzieć czy są takie jak oryginał czy lepsze.

#57 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisany 04 maj 2010 - 09:13

Jeśli się nie mylę do Hugo Boss - Selection <-- mogę mieć za ok 30zł 50 ml, nie oryginał ale zapach identyczny, albo nawet lepszy. Chodzi mi oczywiście o odpowiednik FM, który mam ;) Z perfumami FM jest tak, że trudno powiedzieć czy są takie jak oryginał czy lepsze.

No to rzeczywiście tani. W jakich sklepach można go kupić ?

#58 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&amp;Desire, Pheromone essence, P6

Napisany 04 maj 2010 - 09:24

Nie można ;) Perfumy FM charakteryzuje to, że możesz je kupić jedynie u człowieka, który z nimi współpracuje. No i tak się też składa, że to jestem właśnie ja, tylko póki co zamawiałem perfumy jedynie dla mojego brata ;)

#59 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisany 04 maj 2010 - 09:26

Nie można ;) Perfumy FM charakteryzuje to, że możesz je kupić jedynie u człowieka, który z nimi współpracuje. No i tak się też składa, że to jestem właśnie ja, tylko póki co zamawiałem perfumy jedynie dla mojego brata ;)

W porządku. Jeżeli będzie istniała taka możliwość , aby móc coś u ciebie zamówić to się odezwij na PW.

#60 njoy69

njoy69

Doświadczony

• Użytkownik
  • 35 postów

Napisany 04 maj 2010 - 10:31

No , ale niestety takie , które można kupić po przystępnej cenie jest mało. Jeżeli znasz jakieś perfumy z piżmem i ich (przystępną) cenę to napisz :)

Nie wiem co dla Ciebie oznacza „przystępna cena”, ale z tego co wiem, to w Polsce np. Opium bywa w Rossmannie w promocji za 120zł 100ml. To dla przykładu (wiem, bo ten zapach używam już dłuższy czas).

Jakoś chyba wolę produkty markowe, a nie „zapach taki jak ...”.
A puro dolor...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników