Skocz do zawartości

Kilka pytan od nowego


kondziu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze to moj pierwszy post chcialbym serdecznie przywitac sie ze wszystkimi uzytkownikami. Dzisiaj otrzymalem swoje pierwsze zamowione feromony - flakonik PHEROMAX'u. Przeczytalem ulotke jak mniej wiecej stosowac, jakie sa objawy zbyt duzych ilosci etc. Nie do konca wierzac w jakiekolwiek dzialanie owego srodku na ktore wydalem sporo pieniedzy uzylem go po raz pierwszy. Po jednej aplikacji stwierdzilem ze jakos bardzo malo tego "psiuknelo" :P Nie wiedzac czy byla to normalna dawka czy moze automizer sie zacial sprobowalem jeszcze raz. Za drugim razem faktycznie "psiuknelo" wiecej, a dopiero za trzecim razem tak jak powinno (tak mi sie wydaje). Stwierdzilem ze wiem mniej wiecej jak tego uzywac i wrocilem do swoich zajec :D Po krotkim czasie do domu wrocili rodzice, o cos pytali bylem nie wiedzac czemu zdenerwowany i zdawalem sobie sprawe ze w sposob jaki odpowiadam na ich calkowicie normalne pytania jest lekko mowiac nieuprzejmy. Dopiero po uplywie okolo 4 godzin kiedy mi przeszlo powiazalem to ze zbyt duzo dawka pheromaxu tak jak bylo napisane w instrukcji( czy slusznie to sie jeszcze okaze:D). W kazdym badz razie traktuje to jako dobry znak :P

 

Pheromax wydziela "dziwny" zapach. Przeczytalem w ulotce ze moge go maskowac stosujac swoja wode. I tu moje pierwsze pytanie: Czy bez wzgledu na ilosc swoich perfum ktorych uzyje nie zniweluje dzialania feromonow?

I drugie pytanie: Jakie dawki stosujecie na cialo wychodzac do pracy, do szkoly, a jakie idac na dyskoteke, do baru czy innego tego typu miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bez wzgledu na ilosc swoich perfum ktorych uzyje nie zniweluje dzialania feromonow?

I drugie pytanie: Jakie dawki stosujecie na cialo wychodzac do pracy, do szkoly, a jakie idac na dyskoteke, do baru czy innego tego typu miejsca?

 

Skądże! Nie zniweluje, a wręcz przeciwnie- "dobre perfumy znacząco poprawią odbiór osoby, która używa feromonów" (cyt. feromony.pl.)

A nawet jakby miały zniwelować to naprawdę minimalnie. Pamiętaj, że feromony odbierane są przez organ VNO i całkowita magia feromonów odbierana jest podświadomie.

 

Hmm, jakie dawki stosujemy. Tak naprawdę to Ty sam musisz znaleźć swoją złotą dawkę! Każdy człowiek potrzebuje innej dawki, bo na przykład dla innego "ta dawka" może być za mocna :)

Przyznam się szczerze, że nie miałem dużego flakonu Pheromax, ale optymalna dawka to pół psiknięcia atomizera.

No, ale niech o tym wypowiedzą się prawdziwi użytkownicy Pheromax, bo ja akurat najchętniej stosuję Chikarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powiem Ci, że Pheromax szybko mi schodził. Używałem go całkiem sporo... i szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych tzn. takich zachowań ludzi które by mi nie odpowiadały. Dużo zależy od tego co chcesz uzyskać i jakie efekty cię interesują. Musisz sam znaleść optymalną dawkę dla siebie. A jeżeli chodzi o zapach Pheromaxu - moim zdaniem dość szybko się ulatnia i nie jest wyczuwalny. Ale ze względu na jego alkoholową woń radzę Ci odczekać chwilę między aplikacją a kontaktem z ludźmi...

 

Udanych experymentów

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o zapach Pheromaxu - moim zdaniem dość szybko się ulatnia i nie jest wyczuwalny.

 

 

Zdecydowanie się nie zgadzam. Pheromax posiada bardzo intensywną woń, która utrzymuje się przez cały dzień (jeśli nie aplikowałeś razem z perfumami).

 

A szczególnie intensywnie "pachnie" gdy po aplikacji rozpoczniesz jakiś wysiłek fizyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
a czy feromony dzialaja gorzej gdy np jest duzy wiatr lub deszcz??

 

i czy np po nalozyniu feromonów przejade sie 7 km rowerem pod wiatr to nie wywieja one??

 

Dobrepytanie. Sam jestem ciekaw.

Ale to pytanie do FERUM.

 

Jedno wiem, że na pewno nie wywieje się ich z wiatrem.

Ostatnio szedłem w lekkim deszczu i się zastanawiałem, czy właśnie działają na mniejszą odległość itp.

Na pewno mogą się one zmyć gdy deszcz napada na miejsce gdzie wcześniej zaaplikowałeś feromony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością deszcz zmniejszy lotność feromonów. Były jednakże sygnały, że zarówno w deszczu, jak i w temperaturze -10 st. feromony działały. Także, z pewnością nie można powiedzieć, że całkowicie niweluje to ich działanie. Może jednak tłumić.

 

Jak zwykle - przyrównaj feromony do zwykłych perfum. Co się dzieje z nimi w deszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności