Skocz do zawartości

Zdjęcie

Phx woman- starsza wersja

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 auri

auri

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów
  • Sprawdzone:Alchemy, Pheromax Woman

Napisany 03 lipiec 2008 - 11:45

Chciałabym się zapytać, czy jest dostępna starsza wersja phx woman?- ta która nie śmierdzi.

#2 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów
  • Sprawdzone:na +: Lure, PHX Oxytocin. Na -: PHX. Testy: RM, BTB, The Edge, NPA

Napisany 04 lipiec 2008 - 10:25

A to było w ogóle coś takiego?

#3 auri

auri

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów
  • Sprawdzone:Alchemy, Pheromax Woman

Napisany 04 lipiec 2008 - 11:58

tak, mialam 3 probki phx ktore byly zupelnie bezwonne(czuc bylo tylko spirytus). Dopiero ta, ktora zamowilam zima miala przykry zapach(jakby waleriany). Nie mowiac juz o slabszym dzialaniu. W mailu, ktory dostalam w odpowiedzi na moje pytanie dotyczac zapachu dostalam odpowiedz, ze jest to nowy ulepszony phx. Wolalabym jednak wersje bez ulepszen.

#4 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów
  • Sprawdzone:na +: Lure, PHX Oxytocin. Na -: PHX. Testy: RM, BTB, The Edge, NPA

Napisany 04 lipiec 2008 - 04:47

Nowy - ulepszony?? To ja też chce, może ten w końcu na mnie zadziała :)

Chociaż mogę być przypadkiem, któremu nic już nie pomoże :lol:

#5 kkkkk0

kkkkk0

Uzależniony

• Użytkownik
  • 232 postów
  • Sprawdzone:pheromax BTB Npa

Napisany 04 lipiec 2008 - 06:48

Mi sie wlasnie skonczylo PHX i czas zamowic nastepna..
musze stwierdzic ze starczyla mi na dlugo bo uzywalem ja tylko na wypady do clubow i spotkania z kolezankami;p

na codzien uzywam BTB i NPa i sprawdzaja sie doskonale sa efekty ...widac tylko trzeba poczekac i samemu zaczac dzialac....bo to nic nie da jak bedziesz bezczynnie robil.

MOzna zrobic jeszcze tak pouzywac feromonow pochodzic do clubu z miesiac jakis kazdy cie bedzie kojarzyl mowie o dziewczynach, ktore beda uwazac cie za atrakcyjnego i dopeiro sie za nie zabeirac wtedy mozena juz i bez fero ........

pozdrawiam
hehehe

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników