Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przewrotność kobiet :)

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów
  • Sprawdzone:na +: Lure, PHX Oxytocin. Na -: PHX. Testy: RM, BTB, The Edge, NPA

Napisany 23 lipiec 2008 - 07:04

Ostatnio udało mi się wykorzystać atut feromonowy podczas ostatniej fazy mojego związku z facetem. Wszystko zaczęło podupadać, zaczęliśmy się bardziej męczyć w swoim towarzystwie, niż szukać wytchnienia przed światem. Cóż, takie są koleje losu, inna sprawa, że to boli, tak czy inaczej.
Podczas jednego z takich naszych spotkać cos we mnie wstąpiło. Poszłam do pokoju i psiknęłam się feromonami. Chyba bardziej nawet z ciekawości i przekory niż z faktycznej potrzeby i przekonania, ze coś z tego będzie.
Pamiętam, jak po chwili zaczął na mnie popatrywać z ukosa i gubić wątek rozmowy. Po chwili przysiadł się do mnie i tak po prostu objął ramieniem, próbował pocałować. Sytuacja rozwinęła się dość sympatycznie :) ale na szczęście panowałam nad sobą na tyle, że udało mi się zachować kontrole nad tą cala sytuacją i nie „podać od razu wszystkiego na talerzu”.
Było to dość odświeżające doświadczenie, ponieważ ów szanowny Pan musiał od nowa zacząć się o mnie starać, co zaowocowało wieloma miłymi spotkaniami i mnóstwem dobrej zabawy :-)

#2 Danter005

Danter005

Uzależniony

• Użytkownik
  • 102 postów
  • Sprawdzone:NPA/Pheromax/BTB/Alchemy/Perception

Napisany 04 październik 2011 - 09:36

No pewnie, zaczęło się psuć to później byłoby co najmniej dziwne, jak by wszystko w jednym momencie wróciło do normy i było pięknie jak dawniej ;D
Niech się teraz postara, żeby to odbudować ;)
Ale rzeczą ważna jest to, że obu stroną musi zależeć w tedy tylko jest możliwy poważny związek, bo jeżeli jedna osoba się stara, a drugiej to wisi lekko mówiąc.. to nie przejdzie ;)
To powyżej ni tyczy się Ciebie, mówiłem ogólnie jeżeli chodzi o związek ;)
Pozdrawiam
Każdy jest kowalem własnego losu

#3 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów

Napisany 05 październik 2011 - 09:34

Masz rację Danter

Ale mimo wszystko fajnie było zaobserwować działanie fero :)

#4 Fleurety

Fleurety

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 167 postów
  • Sprawdzone:P6 Super/ Mega, PHX/ Oxy, BTB, The Edge, Chikara

Napisany 20 październik 2011 - 02:34

Cassi, a jakie to były feromony?
Kontakt ze mną: p6orion@gmail.com

#5 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów

Napisany 26 październik 2011 - 09:35

Wtedy to było Lure

#6 Kryspin

Kryspin

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 01 sierpień 2014 - 02:14

Kiedyś miałem podobną sytuację. Między nami już praktycznie nic nie było, chyba tylko przywiązanie i obawa przed stratą. Nawet fero nie pomogły. Żałuję bo to był świetny związek tylko nam nie wyszło.
Ale dobrze przeczytać, że gdzieś tam ludzie jeszcze potrafią z takiego nudnego związku stworzyć coś dobrego.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników