Skocz do zawartości

Pheromax z oxytocyną


miras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wczoraj zamówiłem sobie Pheromax z oxytocyną i jestem ciekawy opinij tych którzy mieli już możliwość testowania ww cudeńka:).Dodam że przez moje ręce przeszło parę specyfików z feromony.pl(relationshipmagic,pheromax,npa,the edge(próbka) i oczywiście muszę powiedzieć że najlepsze wrażenie i zauważalne skutki odniosło na mnie i innych 8):twisted:8) pheromax.Także już się nie mogę doczekać przesyłki i przetestowania na pewnej osobie jeszcze w tym tygodniu hehe:D.Proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc paczuszka dotarła do mnie jak zwykle w tempie ekspresowym, do czego zresztą jestem już przyzwyczajony przez firmę ;).Różnica wizualna między Pheromax, a Pheromax z Oxyctyną wygląda następująco

 

Taka sobie naklejka jest z informacją o nowym składniku.Zapachowo wydaje mi się mniej "śmierdzieć" niż zwykły Pheromax, który zalatuje dobrym potem, ale może tak mi się tylko wydaje, bo powąchałem tylko z pojemnika, a nie wykonałem jeszcze aplikacji.Dziś ewentualnie jutro mam zamiar dokonać pierwszych testów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, dlaczego wszyscy używający oksytocyny zawartej w Liquid Trust narzekają na jej ulotność ? Jeśli ulatnia się szybko z ciała w takim razie równie szybko ulatnia się z buteleczki. Dobrym odniesieniem jest poppers, który co prawda ulatnia się znacznie szybciej, ale rozlał mi się kiedyś w spodniach. Okropnie śmierdziało i bałem się wręcz, że mi wypali skórę (bo ponoć jest żrący), ale po 2-3 minutach nie było czuć już nic i dosłownie ani śladu po nim.

 

Pracowałem wtedy w pewnym miejscu z bardzo urodziwą dziewczyną, co prawda było to na otwartym powietrzu, ale na pewno czuła. Jak ja wycierałem się chusteczkami ona pytała, która godzina bo nie mogła się doczekać przerwy. Jak się zaczęła przerwa na lunch to pobiegła szybko do ubikacji.. ciekawe dlaczego :D

 

PS. miras, nie zaimponowałeś mi myszką (bo pewnie o to Ci chodziło łapiąc ją ;P), kablowe ssą, nigdy ich nie lubiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności