Skocz do zawartości

jaja jak berety BTB i NPA


detal

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak... kiedyś zamówiłem próbkę pheromaxu który na mnie i otoczenie nie działał ani trochę. do pheromaxu dolaczona była chusteczka edge - ktora sprawila ze mialem czerwone uszy etc etc. po kilku miesiacach zaryzykowalem kupujac btb i npa... w nadziei ze bedzie taki odlot jak po the edge. pierwszy dzien stosowania - w rodzinie (akurat odwiedzilem rodzicow na kilka dni) mama: "jaka sliczna koszula!" a mam ją kilka lat... ot taki przebłysk - myslę nie ma co jeszcze z fero wiązać. po tygodniu wróciłem do swojej dziewczyny która na mnie czekała z niecierpliwoscią. mysle - fero pewnie az tak nie zadziala, w koncu tęsknota jest silniejsza :) myliłem się do czasu jak do tej pory nie wiem w jaki sposób odnalazła miejsce w ktorym się smarowałem i niuchała... k***a jak jamnik hehehe - smiac mi sie chcialo co nie miara. i jeszcze z tekstem 'inaczej pachniesz'. pozniej zaczely sie bardziej intymne zagrania, ale co najwazniejsze! w takim wydaniu o jakim nawet nie myslalem... po raz pierwszy nie było zadnego 'ale', pierwszy raz w zyciu moj scenariusz poszedl w 100% i nie bylo tekstow w stylu 'bez przesady' 'to nienormalne' :) fero nie działają jak nie wiadomo co, ale dzialaja. tylko ja sam musze tego npa chyba wiecej uzyc - jakich dawek wy uzywacie?

 

 

aaa byłbym zapomniał - w autobusie jak jechalem do dziewczyny rowniez uzylem... kolezanka dwa siedzenia obok non stop miętoliła wlosy - ale osobiscie az tak nie chce tego wiązac z fero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności