Skocz do zawartości

Pheromax-brak efektów?


batek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Wczoraj wreszcie doszly do mnie fero PHEROMAX(próbka) więc dzisiaj postanowiłem ją przetestować rano zamoczyłem patyczek posmarowałem szyje(z obu stron) i nadgarstki przykryłem perfumami Adidas active bodies, pojechałem do miasta do drukarni, kolejka byla duza wiec trochę się nastałem a za mną stało 5 kobiet, z moich obserwacji wynikło ze nic szczególnego sie nie dzieje, troche zwątpiłem. Po powrocie do domu zamoczyłem jeszcze raz, poprawiłem na szyi i nadgarstkach psiknąłem perfumami i wybrałem sie do fryzjera, Pani fryzjer zawsze cos tam zagadywała ale rozmowa sie nie kleiła za bardzo, dzisiaj po kilku minutach Pani fryzjerka rozgadała sie ze szok, pytała o duzo rzeczy (nie dała czasami mi dojsc do słowa:D ) i zauwazylem ze czesciej patrzy mi w oczy.. hymm i nie jestem pewien czy to zasluga PH, moze zle stosuje ? za mało lub za duzo? co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Feromony działają na każdego, tylko w różny sposób. Skuteczność ich zależy nie tylko od naszego nastawienia i samopoczucia ale również i innych osób przebywających w naszym otoczeniu. Pamiętać trzeba że feromony działają na podświadomość zatem często zdarza się że "testerzy" skuteczności feromonów nie widzą żadnych objawów i wątpią w ich działanie. By zrozumieć działanie feromonów należy zrozumieć podświadomość która odpowiada za: intuicję , posługuje się wielozmysłowym językiem - kompozycją obrazów, dźwięków, odczuć i emocji (świadomość korzysta tylko ze słów), steruje wewnętrznymi procesami ciała, w tym odczuciami i reakcjami fizjologicznymi, kieruje naszą uwagę na potencjalne szanse lub zagrożenia.

Zatem ciężko świadomie zauważyć podświadomy wpływ.

No to w wielkim skrócie to tyle ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Działają, oj działają... :lol::lol:

 

Miałam możliwość sprawdzić męską wersję phx'u, mając adoratora, którego chciałam skutecznie zniechęcić..

 

Mój partner posmarował mnie męskim phx+npa :roll::roll::shock::shock:

I jak się czułam??

Ogromnie podekscytowana i pobudzona :shock:

Jakbym miała obok superfaceta!!!

Trochę zdominowana, ale z mega energią i wyostrzonymi zmysłami jak łowca czy myśliwy i intelektualista jednocześnie :wink:

Wszystkie panie kleiły się do mnie, uśmiechając tego dnia przemiło, a panowie ..... patrzyli podejrzanie badawczo, jakby podświadomie nie wierząc

 

efekt?? adoratora zniechęciłam werbalnie, a wrażenia z tamtego dnia - bezcenne :lol::lol:

 

Długo jeszcze nie mogłam zasnąć..

Piekielny macie Panowie ten swój phx!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

podobno stają się bardziej przyjacielscy :D i piszę to bez cienia ironii. Stają się łagodniejsi, bardziej uprzejmi. w sumie ciekawy test można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ostatnio zauważyłem , że jak stosuje phx jedno mazniecie tak jak zawsze , a jest tak cieplo to np mezczyzni mam wrazenie , że sie odsuwaja i tak dziwnie nosem pociagają jakby im cos smierdzialo , ale jeszcze nikt mi tego nie powiedzial , na laseczki dziala dobrze . I teraz nie wiem o co w tym chodzi ma ktoś podobnie ?? Ps perfuma to aqa gio ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam :) O feromonach dowiedziałam się jakiś czas temu, lecz zdecydowałam się na zakup miesiąc temu. Po miesiącu stosowania The Edge Woman muszę z przykrością stwierdzić, że nie widzę żadnej różnicy. Efektu pobudzenia czy też dodatkowej porcji pewności siebie nie stwierdziłam. Nigdy nie mogłam narzekać na brak zainteresowania moją osobą i nie oczekiwałam jakichś wielkich porywów.Mój chłopak w ogóle nie zauważył żadnej różnicy. Kupiłam te feromony z ciekawości i może dla jakiegoś urozmaicenia, lecz efektów nie widzę, po prostu na mnie nie działa. Mówi się trudno, żyje się dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności