Skocz do zawartości

Perfumy do przykrywania feromonów


ali

Rekomendowane odpowiedzi

PERFUMY kolego a nie perfum.

Egoiste Platinum jak każdy inny zapach będzie zmieniał kompozycje w skutek miksowania czy przykrywania BTB. Wydaje mi sie że nie będzie dobrze przykrywał jak większość zapachów.

Uzywasz Acqua di Gio w zimie? Przecież tego zapachu nie będzie wogole czuć. Acqua sie rozwija najlepiej w +20C.

Kup Armani Code w sam raz na takie warunki pogodowe i do przykrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polecam perfumy Unforgivable dla mieszania z PHX, są naprawdę obłędne.

Teraz w ramach testów mam zamiar wymieszać BTB z Chanel Homme Allure Sport, perfumy są bardzo dobre na codzień i myślę, że dobrze się skomponują z BTB. Muszę tylko znaleźć odpowiednią dawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...

z sieciowych:

 

- JOOP Homme - dosyć nietypowy zapach, trzeba uważać z aplikacją bo może zabić wszystkich w pomieszczeniu :)

 

- Givenchy Xeryus Rouge - fantastyczne pachnidło, brak słów, dobra trwałość i projekcja

 

- YSL La Nuit de L'Homme Le Parfum

 

- Hermes Terre d'Hermes - drzewno-przyprawowe perfumy o dobrej trwałości i projekcji

 

- JPG Le Male - tutaj nie muszę komentować

 

- Carolina Herrera 212 - lekki zapach, dosyć często komplementowany

 

- Chanel Platinium Egoiste

 

- Dior Homme i Dior Homme Intense - z aplikacją tego drugiego też trzeba uważać ;)

 

- Thierry Mugler A-Men - prawdziwy, słodki killer

 

A z niszowych:

- Creed Aventus - boskie pachnidło

- Amouage Reflection Men

- Amouage Interlude Men

- Amouage Opus V lub VII

- Nassomato Black Afgano

- Montale Red Vetyver

- Serge Lutens Chergui

 

i wiele wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Paco Rabanne Black XS wszystko przykryje, świetny do NPA i Pheromax. Choć może i nawet zbyt mocny ten zapach czasami 8)

Zippo the original tez daje rade a nie jest tak mocny aż.

Davidoff Cool Water. IMO świetnie kryje fero...

Bruno Banani About Men raczej blado wypada ale mniejszą ilość przykryje też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Jestem nowy na tym forum, ale feromonów używam od kilku lat, najpierw Pheromax, a teraz testuje Pheromax Oxytrust.

Przez dłuższy czas używałem feromonów na nadgarstki i szyję i normalnie pryskałem się dezodorantem tam gdzie trzeba i to działało. Od jakiegoś czasu zacząłem używać antyperspirantu bezzapachowego i wody toaletowej, a raczej wody toaletowej zmieszanej z Pheromaxem. Po próbach doszłem do wniosku, że nie ma znaczenia w działaniu feromonów, czy zostaną zmieszane z perfumami w butelce, czy zastosuje się je oddzielnie, jedyna przewaga nad mieszaniem w butelce jest taka, że trudniej przedawkować feromony.

Osobiście kupuję BOSS Bottled Night 5 ml i mieszam z 1 ml Pheromax, a teraz Pheromax Oxytrust.

Ta woda toaletowa nie przykrywa zapachu Pheromaxu, ale niesamowicie się z nim komponuje i to podoba się kobietom (w moim otoczeniu przynajmniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Cold Warrior

Coty Aspen, bardzo ciężko dostać obecnie w Polsce, jest jeden sklep internetowy. Zapach świetny i bardzo trwały polecam :smile:

 

Nuty zapachowe :
Podstawa
cytryna, bergamota, mięta.

Serce
lawenda, wetyweria.

Baza
mech dębowy, ambra

 

Dość podobny do Davidoff Cool Water ale mocniejszy, bardziej "zielony" i zdecydowanie trwalszy

 

klasyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności