Skocz do zawartości

mystro

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  99
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mystro

 • Tytuł
  Uzależniony

Profil

 • Sprawdzone:
  Pheromax , Perception , The Edge
 • Zainteresowania
  Polityka, Muzyka, Sport
 1. mystro

  Szukam feromonu

  Nie jestem zbyt doświadczonym ferumowiczem. Zostało mi 1/3 próbki phx , ale jak tak powiem szczerze , to jakiś dużych zmian po ich użyciu nie zauważyłem. Ale czy phx (próbka) , aby na pewno na to wszystko pomoże ?
 2. mystro

  Szukam feromonu

  3 lata temu mój brat poznał dziewczynę , kiedy przyszedł z nią pierwszy raz do domu to się w niej zakochałem. Czasem wychodziliśmy we trójkę na spacer , na piwo , dużo rozmawialiśmy , poznałem jej charakter w taki sposób , że mogę uznać , że jest super kobietą. Była z bratem w związku prawie rok i niestety ze sobą zerwali. Nie widziałem się z jego dziewczyną 2 lata , ale przez ten czas dużo ze sobą pisaliśmy na internecie. Nawet kiedyś (chyba rok temu) zapytałem przez smsa czy kiedykolwiek byłaby jakaś szansa , abym to ja był kiedyś z nią , na co ona powiedziała , że nie bardzo , bo nie byłoby to fair w stosunku do mojego brata z którym wcześniej była i gdyby to mnie poznała , a nie mojego brata to możliwe , że moglibyśmy być razem. Nie powinno się patrzyć przy wyborze partnera na to , że wcześniej było się z jego bratem w związku i nie ma się z tego powodu żadnych szans. Wiem , że jeżeli byśmy byli razem ze sobą to prawdopodobnie moja rodzina odwróciłaby się ode mnie , ale ja nic nie mogę poradzić , że bardzo mi się ona podoba i ma fajny charakter i chciałbym spróbować z nią być , a jak nie spróbuje to się nie dowiem jak będzie naprawdę. Przechodząc do rzeczy to chciałem zapytać czy są jakieś feromony , najlepiej takie które nie są drogie , bo nie mam tak dużo pieniędzy i to takie feromony które są sprawdzone , dzięki którym będzie jakaś szansa na to , aby jednak moją osobą przekonać tą dziewczynę do siebie ? Abym dzięki temu feromonowi miał u nie jakieś szansę ?
 3. mystro

  feromony społeczne

  Moim zdaniem to nie rozpowszechnianie tylko uświadamianie ludziom, że feromony działają.
 4. mystro

  feromony społeczne

  Kiedy kolejne odcinki ?
 5. mystro

  feromony społeczne

  Zgadzam się. Super filmik.
 6. mystro

  PHM i NPA

  Nie baw się na razie w miksy , bo powtarzam na forum to już kilkukrotnie , że łatwo jest przy ich tworzeniu przedawkować , a potem to już nie będzie odwrotu i będziesz musiał wywalić je do kosza.
 7. mystro

  Perfumy

  NPA jest feromonym bezwonnym , a więc możesz go zakryć obojętnie jakim perfumem. Ale najlepszym rozwiązaniem będzie używanie takiego perfuma , które ma mocny zapach (wystarczy wtedy około 2 psiknięć perfuma , aby zakryć ten feromon) , bo zdarza się , że przy słabszych perfumach , feromon może się przez niego przebijać.
 8. mystro

  PHX oksytocin + NPA = ?

  Jeżeli dopiero ''wkraczasz'' w życie feromonowe to na twoim miejscu na razie nie miksowałbym żadnych feromonów. Bardzo łatwo je przedawkować i czasami trudno je zmiksować tak , aby nadawały się do używania , a jak już coś zrobisz źle podczas miksowania to możliwe , że będziesz musiał wywalić to do kosza , bo nie będzie się nadawało do użycia.
 9. mystro

  Feromony + seks + używki

  Jestem ciekaw czemu ten POWAŻNY temat przeniosłeś do Hydeparku ? Robisz sobie chyba jaja z tego rodzaju rzeczy... A te składniki dodawane do pożywienia są w przeciwieństwie do marihuany legalne. A ty traq zamiast dawać przykład użytkownikom tego forum , to chwalisz się i opowiadasz , że marihuana to dobra rzecz. Powinieneś być autorytetem , a nie typem zbuntowanego nastolatka.
 10. mystro

  Potańcówka w Sobotę... Zaliczenia w tygodniu...

  Jak chwaliła cię , że się zmieniłeś tzn. że twoje fero na nią zadziałało Przecież nie powie ci , że jesteś śliczny i chciałaby się z tobą umówić na kawę i ciastko. Musi ci wystarczyć sama pochwała z jej strony i to też jest bardzo dużo.
 11. mystro

  Feromony + seks + używki

  Tak samo jak Ty nie jesteś świadom jakie szkody w Twoim organiźmie wyrządzają np. aspartam, acesfulam-K i tym podobne słodziki. Przy tym różnica jest taka, że np. o szkodliwości MJ decyduję sam - paląc ją lub nie. Słodzików uniknąć w dzisiejszych czasach jest duuuuuży problem. Muszę cię zmartwić... Nie słodzę kawy czy herbaty , nie jem slodyczy , a nawet nie piję coli czy różnego rodzaju napoi gazowanych.
 12. mystro

  Feromony + seks + używki

  Usiądź wygodnie, zrealaksuj się i opowiedz nam o tym... Jakieś fakty? Badania? Obserwacje własne? Nie jesteście w tej chwili świadomi co trawka zrobi z wami za kilkadziesiąt lat. Nie przeprowadzałem , nie przeprowadzam i nie będę przeprowadzał własnych obserwacji , bo nigdy nie wchodzę na ''terytorium wroga''. Nawet małe ilości pozostawiają w przyszłości coś nieporządanego po ich użyciu. Może na razie po nich jest wam dobrze , fajnie świat się kręci i wszystko tętni życiem , ale uwierzcie mi , że potem będziecie żałowali , że w ogóle to używaliście. Dla was to może wyda się proste i powiecie: ''A co tam mamy szpitale to w razie czego tam mi pomogą'' i że TV kłamie , ale oglądam dużo filmów naukowych w których nie tylko badacze czy lekarze twierdzą , że trawka szkodzi , ale ludzie , którzy ją próbowali lub używali przez długi czas żałowali , że kiedykolwiek usłyszeli o jej nazwie.
 13. mystro

  czy wolno mieszac z perfumami?

  Przy feromonie bezwonnym jakim jest Pheromax nawet wskazane jest zakrywanie jego perfumem , najlepiej takim perfumem z atomizerem , aby można było nim psiknąć na miejsca na których nałożyłeś feromon. Nie wiem czy właśnie o to ci chodzi ? A jeżeli chodzi ci dosłownie o mieszanie (np. feromon i perfum w jednym ''pojemniczku'') to nie wiem jak to jest z tym i czy to coś mogłoby dać. Co do Alchemy to jest to feromon zapachowy , a więc raczej nie trzeba zakrywać go własnymi perfumami.
 14. mystro

  Feromony + seks + używki

  Trawka robi wodę z mózgu i w przyszłości kaszanę z człowieka...
 15. mystro

  Potańcówka w Sobotę... Zaliczenia w tygodniu...

  Ja to tylko powiem ci tak , że jeżeli masz te poprawy w formie ustnej to możesz wtedy użyć feromonu , natomiast jeżeli w formie pisemnej to chyba nic to nie da.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności