Skocz do zawartości

Hateful

Legendarny Ferumowicz
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Hateful's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Hateful

  Mix PHEROMAX + NPA + perfumy

  Aaa pogubiłem się. Mój atomizer ma 8ml, z tego wychodzi mi prawie 150 psiknięć. Więc jedno psiknięcie ma 0.05ml. Zalecana dawka PHZ to 0,125ml, ale podobno to za dużo. Więc w jakich proporcjach to zmieszać aby była odpowiednia dawka? Takim mixem planuje używać ze 4 psiknięć.
 2. Hateful

  Mix PHEROMAX + NPA + perfumy

  Haha już byłem gotowy aby porobić sobie mixy i pojawił się problem. Używam perfum Dolce&Gabbana D&G L´Amoureux 6, ale mam problem z dostaniem się do nich Otóż nie mogę odkręcić z nich atomizera, a znowu nie chcę tego robić na siłę, bo jeszcze go uszkodzę i będę mieć 2/4 butelki do przelania Macie może jakieś sposoby na takie uparte zamknięcia perfum?
 3. Hateful

  Mix PHEROMAX + NPA + perfumy

  A więc pomieszanie feromonów z własnymi perfumami daje waszym zdaniem lepsze efekty i dłużej się utrzymuje, niż przykrywanie feromonów? Bo niewiem czy będąc w domu dalej nakładać feromony i przykrywać perfumami, czy przygotować taki mix. Tylko to samo o co pytałem wcześniej, jakich feromonów użyć i w jakich ilościach? Bo wydaje mi się, że pomieszanie kilku w mniejszych ilościach da lepsze efekty niż jeden w większej ilości. Czy źle myśle? Mowa oczywiście o mieszaniu już z perfumami.
 4. Hateful

  Mix PHEROMAX + NPA + perfumy

  Witam. Słyszałem, że feromony podobno lepiej działają po zmieszaniu z perfumami, ponieważ są lepiej wyczuwalne, mimo mniejszego stężenia. Planuję zrobić parę mixów, ale potrzebuje pomocy z proporcjami, przy założeniu, że stosuje standardowe dawki feromonów. A więc planuję przygotować następujące mixy: I. PHX Oxy + Perfumy - planuje nosić przy sobie w atomizerze, na spotkania towarzyskie itp. aby użyć przed samym spotkaniem z powodu, że PHX trzyma się krócej od innych feromonów. A co do pozostałych mixów mam pytania które były by najlepsze? 1.NPA+ PHX OXY + perfumy 2 NPA + BTB + PHX OXY + perfumy 3.NPA + BTB + perfumy 4.NPA + perfumy 5.BTB + perfumy Które waszym zdaniem wydają się najlepsze, i w jakich proporcjach powinienem robić takie mieszanki? Z góry dziękuję za odpowiedzi
 5. Witam. Mam do was pytanie. Czy waszym zdaniem opłaca się mieszać feromony z własnymi perfumami? Czy nie lepiej jest nakładać je osobno? Aplikacja PHX jest trochę nie za duża. Planuję kupić taki mały atomizer http://allegro.pl/fiolka-atomizer-na-probki-perfum-8ml-okazja-i1732546002.html jak myślicie, ile psiknięć takiego małego równa się normalnej aplikacji z oryginalnego opakowania? Planuję też pomieszać PHX z perfumami i stosować przed określonymi sytuacjami ze względu, że PHX utrzymuje się 2-3 godziny. Dysponuję BTB, NPA i PHX. Które połączenie było by najlepsze? Połączenie NPA i BTB na mnie nie działa, lecz samo NPA ma już efekty. I w jakich proporcjach mieszać te feromony?
 6. Chodzi o to, że dla przykładu nakładam na siebie feromony i wychodzę do klubu. Jednak w klubie jest dużo osób, to czy nie będzie wypadku, że po prostu inni będą korzystać na moich feromonach? Czy raczej mózg podświadomie wyłapuje osobę która ma na sobie feromony? Od pewnego czasu już stosuje i muszę przyznać, że jakieś efekty są. Głównie takie, że z feromonami czuję się bardziej pewny siebie, chociaż czasami myślę, że to może być placebo. Chociaż może nadal nie znam dla siebie odpowiedniej dawki. Zauważyłem, że mieszanie NPA+BTB nie ma na mnie wpływu, a samo NPA już lepiej działa.
 7. O to jest dobre pytanie! Ktoś stosował oba specyfiki?
 8. Dzisiaj użyłem 1 kropli NPA i 1 kropli BTB. I nie zauważyłem żadnych efektów dzisiaj. Byłem nawet zdenerwowany, lecz może to z powodu zaliczenia na uczelni. Lub jak pewnie każdy napisze, że to efekt przedawkowania. Czy przy przedawkowaniu zdenerwowanie to może być jedyny efekt? Bo żadnych pozytywów dzisiaj nie było.
 9. Użyłem dzisiaj NPA. Przyłożyłem buteleczkę do nadgarsta i przechyliłem, po czym przetarłem się za uchem i po szyi, to samo zrobiłem z drugą ręką. Wedle instrukcji zużyłem 1 krople NPA. Zauważyłem, że byłem lekko pobudzony i faktycznie czułem się bardziej pewny siebie. Chociaż niewiem czy był to efekt placebo czy nie Było też kilka uśmiechów, ale niewiem czy były kierowane do mnie Jutro kolejny dzień testu, znowu użyje NPA i zobaczę co będzie
 10. A więc zamówiłem sobie zestaw startowy. Dostałem BTB, NPA, jednorazową próbkę Chikary, i chusteczkę The Edge, która ma starczyć na 3 użycia. Moje pytanie jest takie, otóż jutro wybieram się na uczelnie i który ze specyfików i w jakiej ilości zastosować? Zacząć od próbek? I nie daje mi spokoju ilość, czy aby na pewno jedna kropla wystarczy? Wiem, że tak pisze, ale nie chcę mi się wierzyć, że to będzie miało jakiś efekt I gdzie dokładnie po ile nakładać feromony? Myślę, że dam 1 kroplę na nadgarstek, potem złączę nadgarstki i przejadę nimi za uszami i po szyi. Ale czy 1 kropla starczy? I co najlepiej zastosować na pierwszy raz? I czy własnych perfum używać przed czy po nałożeniu feromonów? Z góry dzięki za odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności