Skocz do zawartości

derek

Profesjonalny Ferumowicz
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. derek

  LOVE & DESIRE czy działa?

  Feromony to nie wszystko. Generalnie nie nastawiaj się,ze psikniesz się i od razu wszystkie będą Twoje Najważniejsza jest ta pewność siebie .W sieci sa poradniki jak wyuczyć się podrywu tak więc warto byłoby sobie poczytać. Oczywiście nie twierdzę,że nie działają. Akurat dla mnie Love & Desire jest super ! Dzięki nim o wiele łatwiej jest osiągnąć zamierzony cel ponieważ dziewczyny najnormalniej w świecie sa do Ciebie pozytywniej nastawione.
 2. derek

  Najlepszy mix feromonów do rozpalenia kobiety

  Zdecydowanie Love & Desire - przetestowałem wiele ale te mają moim zdaniem najlepsze działanie: http://www.feromarket.pl/desire-dla-niego.php Bardzo skuteczne, zapach podoba się kobietom. Nie tylko własnej ale wszystkim wokół. Widzę to kiedy użyję ich przed wyjściem do pracy. Co do spraw łóżkowych zauważyłem, że dziewczyna jest o wiele bardziej chętna a sam seks lepszy.
 3. derek

  Feremony eh , to tylko złudzenie

  Najważniejsza jest pewność siebie. U mnie feromony sprawiły że stałem się o wiele pewniejszy siebie w kontaktach z kobietami i bardziej śmiały. Tym też moje zachowanie na randkach znacznie się zmieniło. Moim zdaniem warto jest przetestować kilka rodzajów ponieważ dla każdego będą odpowiednie inne feromony.
 4. derek

  Czy feromony dla mnie?

  Myślę,że możesz spokojnie sobie kupić Pozdrawiam.
 5. derek

  Pierwsze wrażenie

  Ja zamówiłem sobie jakiś czas temu feromony [sPAM] i muszę przyznać, że pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Zapach bardzo świeży, mocny i trzymał się praktycznie do wieczora. Moja kobieta również zwróciła na niego duża uwagę Stwierdziła,że bardzo ładnie pachnę. Oczywiście nie przyznałem jej się co kupiłem. Tak czy inaczej widzę działanie i to jest najważniejsze.
 6. Działają ! Wiem to po sobie ! Jakiś czas temu zacząłem interesować się szeroko rozumianymi technikami manipulacji . Spróbowałem tak więc działania feromonów i zauważyłem,że wywieram dzięki nim bardzo duży wpływ na inne osoby. Obecnie używam Pheromax i są to obecnie najbardziej skuteczne feromony z jakimi miałem kiedykolwiek do czynienia. Tak więc moim zdaniem warto !
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności