Skocz do zawartości

dikenz94

Ferumowicz
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O dikenz94

 • Tytuł
  Doświadczony

Profil

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Sprawdzone:
  Pheromax Man, Pheromax OXYTRUST , BTB, NPA, RELATIONSHIP MAN, RAW ANDROSTENOL, RAW ANDROSTENONE, RAW ANDROSTADIENONE.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. - Zamykam temat - Nie będę kontynuował tematu . Ferum.pl umarło . Brak zainteresowania .
 2. To wszystko to kłamstwo . Feromony w ten sposób nie działają ! Feromony są wstanie ,,spotęgować" pogłębić relacje , jeszcze bardziej zbliżyć do wybranej osoby na którą oddziałowują , ale wszystko zależy od naszego zaangażowania w budowaniu coraz to ,,głębszej, bliższej" relacji . I od tego na pierwszym miejscu. Feromony to tylko dodatek , jak to mówią ,,kropka nad i", pozwolą ,,przebić się przez granice których byś nie przekroczył bez" . Z czego Ja wbrew temu co się uważa , polecał bym nawet na początek , miks : BTB + NPA, lub BTB + Pheromax, lub BTB + NPA + Perfumy, lub BTB + Pheromax + Pefumy. Dla mnie efekt był widoczny na testowanej osobie BTB + NPA, lub BTB + Pheromax + Perfumy. Czyli te dwa miksy pozwoliły mi się przekonać że feromony naprawdę działają . A w szczególności zawartość (Androstenolu , Androstenonu , no może delikatnie też zawartość Androstadienonu odczułem) . Efekty : zwierzenia (te bardzo imtymne ), za pewne dzięki Androstenol , być w centrum uwagi - Androstenon , leki flirt - Androstadienon . Obecnie testuje produkty ,,Raw" . Obecnie taki ,,własny mix" : Stężenie: 0.25mg/ml Aplikowana doza płynu: 52mcl / 1 kroplę. Ilość feromonow w jednej kropli: 13mcg. Skład: 0.8mg Androstenol, 0.67mg Androstenon, 0.5mg Androstadienon, Alkochol etylowy. Testowane 1-2 kropli . Już nie długo testy 3 kropel . Następnie , testy z perfumami (prawdopodobnie) lub nowy miks bo mam pomysł na nowe proporcje feromonów, gdzie bardziej postawie na Androstenon w stosunku do Androstenol , a Androstadieon będzie znikoma ilość.
 3. Z moich doświadczeń wynika że każda osoba jest inna, inaczej na nią działają feromony np. Jeśli ktoś jest zdania że znajdzie idealną dawkę dla siebie i ją za aplikuje i to będzie działać na wszystkie kobiety w taki sam sposób jest w błędzie . Z moich doświadczeń tak wynika . Powiedzmy dziewczyna ,,A" będzie świetnie nas odbierała gdy mamy na sobie dawkę powiedzmy 12mcg (Androstenon) a na dziewczyne ,,B" nie zadziała wgl. natomiast dziewczyna ,,C" taką dawkę od nas będzie odbierać negatywnie (przedawkowanie). Także spotykając się z dwiema różnymi dziewczynami , każda inaczej odbierze nasz ,,przekaz" feromonów . Jestem zdania że dawkę feromonów należy dobierać pod daną ,,osobę" a nie taką by z nami ,,współgrała" . Ja np. dobrałem odpowiednią dawkę która świetnie działa na moją koleżankę Magdę. A na każdą inną dziewczynę nie podziała . Czy też inną dawkę (inne połączenie fero) stosuje gdy spotykam się z inną koleżanką . Tak zwana ,,własna dawka" która będzie działać na np. wszystkie osoby z którymi pracujesz nie istnieje! Np.jedna jest podatna na Adrostenol(w dawce 12mcg), druga dawkę (17mcg) a trzecia (33mcg) ... i tak dalej....
 4. Kurczę , dwa dni miałem wrażenie że miałem przebicie ale to na pewno nie to co chce osiągnąć! i dalej nic hmm... to nie to czego szukam . chyba . (Stężenie: 0.25mg/ml Aplikowana doza płynu: 52mcl / 1 kroplę. Ilość feromonow w jednej kropli: 13mcg. Skład: 0.8mg Androstenol, 0.67mg Androstenon, 0.5mg Androstadienon, Alkochol etylowy.) Aplikowałem wyżej wymienioną dawkę w ilości jednej i dwóch kropli . Czwartek, piątek, sobota, niedziela - test na 3 krople. I zobaczymy .
 5. Dzięki za radę. Tak myślę że masz rację;) fajnie że się wypowiadasz . To forum chyba umarło:/ A szkoda.
 6. Dzień pierwszy (praca) - dawka (52mcl) - zauważyłem jakby zwiększoną chęć do rozmowy oraz więcej uśmiechów! a może tylko mi się wydawało??? Następne dni także opiszę! I dam znać, ale chyba jestem na dobrej drodze! Co 4 dni planuje zwiększać dawkę (1 - 4 kropel) . 1 kropla to 52mcl przy moim dozowaniu .
 7. dikenz94

  Pheromax Man

  Nie aktualne !
 8. dikenz94

  Relationship Man sprzedam tanio

  Nie aktualne!
 9. No i gotowa mieszanka !!! Przy tworzeniu mieszanki sugerowałem się : https://www.feromony.pl/ekspertyza-laboratoryjna/wyniki Zawartość NPA : Androstenon 270 (μg/ml) , Androstadienon 202 (μg/ml). Unresistible Man : 321 (μg/ml) Androstenol. I z tych proporcji zrobiłem taka mieszankę: Stężenie: 0.25mg/ml Aplikowana doza płynu: 52mcl / 1 kroplę. Ilość feromonow w jednej kropli: 13mcg. Skład: 0.8mg Androstenol, 0.67mg Androstenon, 0.5mg Androstadienon, Alkochol etylowy. Dam znać jak testy;) Kurczę, coraz bardziej podobają mi się te Raw!
 10. Tak się zastanawiam nad następnymi testami i może by troszkę inaczej się pobawić hmm...
 11. Nie, nic takiego nie zaobserwowałem. Radził bym Ci złożyć reklamacje . Feromony.pl bardzo profesjonalnie podchodzą do klientów . Więc myślę że by uwzględnili i wymienili Ci na nowy produkt .
 12. dikenz94

  Relationship Man sprzedam tanio

  - Odświeżam - aktualne -
 13. @Inka25 Dzięki za wypowiedź . Ja już powoli też odpuszczam sobie dokładne wyliczenia . Dalej szukam odpowiedniej dawki dla siebie . Kiedyś stosowałem BTB + PHX . I koniec , końców efekt był rewelacyjny , to czego chciałem . Lecz odpuściłem sobie fero , z pewnego powodu. Na 6mc , a później już nie pamiętałem tej dawki! Próbowałem na nowo odnaleźć odpowiednią dawkę dla siebie. Ale się nie udało . Nie wiem jakim cudem BTB + PHX działo idealnie, a później nie mogłem wypracować odpowiedniej dawki... Więc zacząłem testy na preparatach profesjonalnych . I na razie ,,cisza'' .
×

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności