Skocz do zawartości

bolesna pomyłka


fercia

Rekomendowane odpowiedzi

nieopatrznie zamówiłam npa, dlaczego, bo taki flakonik widziałam u kochanki swojego męża. Testuję na nim już 2 tygodnie i nic, zero reakcjii.

Na począdku stosowalam pół kropli, potem całą, półtorej i nic zarówno jeśli chodzi o męża i innych ludzi, żadnych pozytywnych reakcji. boję się zastosować większą dawkę bo zapach npa mnie obżydza, jest koszmarny ( moja znajoma po powąchaniu stwierdziła że pachnie wspaniale jak dobre perfumy)

a propo kochanki męża, nigdy wcześniej ta kobieta mu się nie podobała, miał wręcz obżydzenie do niej, ale przyszedł taki moment że zaczął mówić o niej ciepło, lubił przebywać w jej towarzystwie zaczeliśmy wspólnie wyjeżdżać na wakacje.

Więc mogę stwierdzić że fero działa ale nie na mnie. Po przeczytaniu większości postów stwierdzam że kupiłam nieodpowiedni produkt, dzisiaj zamawiam pheromaxa, jak to nie zadziała............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przede wszystkim - nie oczekuj ogromnych efektów po kilku pierwszych razach, do tego potrzeba czasu, uwierz mi...

Po drugie - zmień tok myślenia: samo oczekiwanie na reakcję i rozmyślanie o tym nie pozwoli Ci dojrzeć efektów, postaraj się nie myśleć o zaaplikowanych fero, a efekty przyjdą niespodziewanie.

Co do sposobu stosowania - niech wypowiedzą się ci, co używają próbek.

Pozdrawiam i sukcesów życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję około 2 maźnięć, sama musisz wyczuć ile Ci potrzeba, ja to robię tak,że nakładam i czekam chwilkę, jeżeli poczuję pobudzenie to wiecej nie nakładam, jeśli nie czuję nic to jeszcze trochę dokładam. A co do działania na ludzi to faktycznie trzeba poczekać, różnice są subtelne ale z czasem ludzie zmieniają nastawienie do twojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności