Skocz do zawartości

Wybór perception,edge,chikara, scent of eros - za darmo ?


Hoody

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byś mógł otrzymać całkowicie za darmo 2 próbki (2 saszetki)

 

Co byście wybrali - mam taką opcję i sam nie wiem co wypróbować.

 

Mam do wyboru:

 

- saszetka percepion

- saszetka the edge

- saszetka chikary

- saszetka scent of eros

 

Jakie dwa z tych 4rech byście wybrali bo nie mogę sie zdecydować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perception jeszcze nie używałam, a Chikara jest dla facetów, więc mogę się wypowiadać tylko o The Edge i SoE.

 

Zdecydowanie The Edge, SoE jest uboższe w składniki i działa tak słabo jak Alchemy, czyli 9prawie) wcale - jak dla mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym wybral ...hmmm

the edge & chikara

a co to wogule jest scent of eros jak dziala jak smakuje i z czym to sie je :D

percepcion odpada beznadziejna aplikacja jakis zel ale z jednej strony długo sie utrzymuje

 

cassi zauwazylem ze na ciebie to chyba zadne feromony nie dzialają npa beee pheromax beee cos tam innego smierdzi

jakos nie wieze w to zeby nie dzialaly moze za czesto o tym myslisz

 

ja ostatnio dozuje na ubrania tylko i wyłącznie nie jestem typem faceta pedancika co codziennie zmienia ciuchy ale tak co 2-3 dni i moim zdaniem fero tyle sie utrzymuje najlepiej jest 2 dnia fero ma najlepsze dzialanie nie za mocne i nie zasłabe spróbuj

 

a do tego duza oszczednosc

napisze cos jeszcze npa kupilem jakie 10 miesiecy temu i jeszcze mam nie zawiale ale jeszcze troche jest stosuje 0.5 kropli nawet a mniej :D:D hee i dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam na mnie działa :wink:

Po prostu Pheromax prawdopodobnie jest nie dla mnie. BTB działanie zauważyłam, a NPA w moim przypadku jest tak silne, że nawet małe ilosci mogą spowodować negatywną reakcję otoczenia (teraz, żeby nie kusić losu, rozcieńczam je w perfumach).

 

A SoE - jak się spróbowało czegoś bardziej złożonego i silniejszego, to te słabiutkie raczej odpadają.. ;)

 

 

A fero mi nie smierdzą, czuje zapach tylko NPA i to jest taki "knurzy" aromacik hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności