Skocz do zawartości

PIERWSZE KROKI Z PHEROMAXEM


ŚWIROMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Może na początek przedstawię wszystkim moją sytuacje i co skłoniło mnie żeby zakupić feromony :)

 

Jestem z moją ukochaną już od 5 lat,cały ten okres był naprawdę wspaniały.Od półtora roku zamieszkaliśmy razem,do życia codziennego wkradła się monotonia i przyzwyczajenie.Tydzień temu (sobota) dowiaduje się czegoś strasznego dla mnie.Mój skarb już nic do mnie nie czuje,a w zasadzie nie wie jak to określić,kiedy zapytałem jej czy mnie kocha powiedziała że nie da się kogoś przestać kochać z dnia na dzień i zaproponowała miesięczną przerwę,więc o co tu chodzi pomyślałem.

 

Zastanawiałem się jak to naprawiać,co zrobić żeby było tak jak kiedyś i wpadłem przez przypadek na feromony.pl.Zamówiłem pheromax,wczoraj odebrałem paczuche i od razu psik na szyje a w zasadzie dwa mi się psikły,nie poczułem nic,dzisiaj walnąłem jedną porcje na szyje i dziwna sprawa,dostałem kopa jakbym się koki nażarł,zachciało mi się imprez,zaczęło w sumie mnie to walić czy mój związek się sypnie czy nie i normalnie zacząłem się śmiać jak głupi do sera,zupełnie z byle czego :D Czy to pheromax? czy tylko zbieg okoliczności? mieliście takie akcje?

 

Jutro będę miał okazję wypróbować jak to działa na płeć przeciwną.Koleżanka ma przyjść mnie obciąć bo jestem kontuzjowany więc będzie moją pierwszą ofiarą,że tak powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem teraz jeszcze ładniejszy bo kumpela była mnie obciąć i... :D

 

Jeden psik pheromaxa na szyje przykryłem pumą,zanim zaczęła mnie obcinać,kawka,herbatka.Warto przedstawić wam że to jest kumpela mojej byłej?przyszłej?obecnej? Nie wiem jak to określić bo jak wspominam powyżej jesteśmy w separacji że tak się wyrażę.

 

Jak czekacie na pikanterie jakąś to nie czytajcie dalej ponieważ nic się nie wydarzyło ale bardzo mi współczuła i zaczęła mi mówić wszystko co o niej wie i wszystko z czego jej się zwierzyła,ogólnie bardzo dobrze nam się gadało i ze zdziwieniem zauważałem,że ona jest za mną a nie za swoją przyjaciółką.Na dodatek pod wieczór przyszedł po mnie kumpel żebym się przeszedł na spacer i przewietrzył,po drodze mija nas blond niewiasta i obraca się za nami jakbyśmy byli jedynymi samcami na ziemi :D

 

Kurcze już sam nie wiem co o tym myśleć,bo zawsze umiałem rozmawiać z ludźmi,na ogół jestem osobą kontaktową i może przez świadomość że mam na sobie wychwalane feromony za prawie 3 stówy chcę takie rzeczy zauważać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ja mialem cos podobnego po npa po phx nic takiego nie zauwazylem

 

ale wiem o co ci chodzi :D:D

 

Hehe no to ekstra że kumasz o co mi chodzi :D To jest niesamowite uczucie,muszę pokombinować z dawkami.Generalnie jestem żywym gościem,energicznym,wygadanym i czasem nawet agresywnym ale jestem dobrym człowiekiem i mam dobre serducho.K..a po co ja to pisze :D

 

Wiem jedno,coś w tym jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli zabaczyles super blondyne powinienes zastosowac zasade 3 sek.

 

mi czasami nie starcza odwagi ale pracuje nad tym bardzo ostro 8)

 

ja stosowalem phx 14 dawka 1 psikniecia byla zbyt wysoka dlatego przelewalem do flakonika po próbce tam jest aplikacje niemal ze doskonala dla moich potrzeb

 

mysląc ze masz na sobie fero na pewno daje ci dodatkowego kopa

czasami mialem takie sytuacje ze czulem sie niepokonany pod kazdym wzgledem

wiem b.miłe uczucie kiedy ludzie cie słuchają i maja do ciebie nalezyty respect 8)

mimo wszystko podczas rocznego stosowania fero dosłownie nigdy nie mialem jakies dziwnej objawy agresi wsród znajomych ale byly sytuacje jak by mnie olewali

dlatego pisze o tym zebys uwazał z dawkowaniem 2 psiknieca na zwykle spotkanie to za duzo chyba ze jest to w jakims klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zasadzie łacze 3 fero

npa 0.5

1 psik chikary

1 psik z próbki phx lecz juz mi sie konczy musze zakupic caly flakon tylko z geldem mam chwilowy problem ale za tydzien wszystko sie zmieni

połaczenie tych 3 bogów jest rewelacja tylko ciezko mi jest ocenic teraz jakie fero jak na kogo dziala ale to nie wazne grunt ze dziala :D

aktulnie stosuje npa+chikara i jest ok ale phx moim zdaniem rozwala wszystko

wyobraz sobie

npa dodaje duzo pewnoscie siebie przyciąga kobiety

phx kobiety widzą cie jako silnego samca pragną ciebie

chikara przyjaciel jakiego mozna sobie tylko wymazyc

 

w połaczenie tej trójcy stajesz sie prawie bogiem w oczach niektórych kobiet

 

oczywiscie wyglad tez jest wazny nie zostaniesz władcą jak bedziesz wygladal jak facet na polu zbierający kartofle

 

dobra koniec bo zaczynam jakies bajki pisac

 

a fero stosuje na ubrania czas dzialanie według mnie to 2-3 dni lecz stezenie jest troche słabsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 10 months later...
ja w zasadzie łacze 3 fero

npa 0.5

1 psik chikary

1 psik z próbki phx lecz juz mi sie konczy musze zakupic caly flakon tylko z geldem mam chwilowy problem ale za tydzien wszystko sie zmieni

połaczenie tych 3 bogów jest rewelacja tylko ciezko mi jest ocenic teraz jakie fero jak na kogo dziala ale to nie wazne grunt ze dziala :D

aktulnie stosuje npa+chikara i jest ok ale phx moim zdaniem rozwala wszystko

wyobraz sobie

npa dodaje duzo pewnoscie siebie przyciąga kobiety

phx kobiety widzą cie jako silnego samca pragną ciebie

chikara przyjaciel jakiego mozna sobie tylko wymazyc

 

w połaczenie tej trójcy stajesz sie prawie bogiem w oczach niektórych kobiet

 

oczywiscie wyglad tez jest wazny nie zostaniesz władcą jak bedziesz wygladal jak facet na polu zbierający kartofle

 

dobra koniec bo zaczynam jakies bajki pisac

 

a fero stosuje na ubrania czas dzialanie według mnie to 2-3 dni lecz stezenie jest troche słabsze :(

 

paweł 25 niedobrze mi sie zrobiło jak to przeczytałam.... mam nadzieje ze ty wyglądasz jak ten facet zbierający ziemniaki z pola i żadna kobieta na ciebie nie poleci nawet jakbyś pochlaniał te swoje feromony wszystkimi zwieraczami... tak kipisz pewnością siebie ze taki z ciebie bóg w oczach kobiet jak sie popryskasz wyciagiem z kozich jąder... żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz ciętej riposty :lol: ale uważam, że trochę przesadzasz i wyolbrzymiasz. Pewność siebie to coś co daje nam dużą przewagę ;)

 

edit

 

a pokuszę się o stwierdzenie, że jak tak sobie czytałem Twoje posty to narastała we mnie pewna ekscytująca opinia na Twój temat, która bardzo wiążę się z tą sytuacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Mickey , co niektórzy pisząc swoje posty zapominają o tym , że są tylko ludzmi . 10 a może 20 % atrakcyjności wytworzonej w warunkach laboratoryjnych nie wytworzy z was bogów . Nie wierze w to co niektórzy wypisują w swoich postach . Działanie feromonów jest bardzo subtelne i nie działa na wszystkich ludzi ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy tylko ludźmi, jesteśmy AŻ ludźmi... Nie będę opisywał swoich przemyśleń i swojego światopoglądu, ale nie widzę nic złego w tym co napisał. I uwaga, ostrzegam: będę polemizował :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Mickey , co niektórzy pisząc swoje posty zapominają o tym , że są tylko ludzmi . 10 a może 20 % atrakcyjności wytworzonej w warunkach laboratoryjnych nie wytworzy z was bogów . Nie wierze w to co niektórzy wypisują w swoich postach . Działanie feromonów jest bardzo subtelne i nie działa na wszystkich ludzi ... :)

 

no wiesz, jak ktoś jest półbogiem, to jeszcze 20% laboratoryjnego bóstwa i jest już bardzo blisko pełnej boskości :)

 

a tak serio - sądzę, że niektóre z tych postów to po prostu zachwyt nad odkryciem fero. Dla wielu osób to jest po prostu zaskakujące, co dzieje się po feromonach i to, że faktycznie (i to jak!) działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet zbierający kartofle na polu może być bardziej atrakcyjny dla kobiety niz tzw półbóg wypsikany mixem feromonów . Zauważcie , że feromony nie sprawia nic nadzwyczjnego one tylko wspomagaja pewne sytuacje . To jest tak samo z produktami . Cos może być tandetne i ładnie opakownae i zarazem dobre i niezawodne ale gorzej opakowane to porównanie do ludzi i wyglądu . W szkole średniej u mnie tez była laska , która była piękna ale w rozmowie była pusta jak pustak .

 

Co do fero to ja też używam mixów i jakoś ne widzę super efektów , tylko sporadycznie . I dodam , że wcale nie czuje się jakimś bogiem czy nadczłowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że fero dają subtelne efekty, a jakie niby miałyby dawać?

 

Po feromony sięga sporo knypków, którzy sądzą, że to jakaś magiczna mikstura, która zmusi kobiety do uległości i seksu. Wysupłają te pare stówek na flakonik i oczekują nie wiadomo czego.

 

Żeby korzystać z feromonów, trzeba cokolwiek wiedzieć o zachowaniu kobiet, umiejętnie odczytywać ich reakcje. Jeżeli ktoś potrafi właściwie interpretować (nawet te nieświadome) gesty płci pięknej, na pewno dostrzeże efekty fero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie!! dlatego mierzi mnie wypowiedz koguta pawła, ze spryska sie kozim ekstraktem z jąder i myśli że juz wszystkie samice na imprezie wyrwie jak "feromonowy bóg" i będzie je "rzucał na wyro"... może głupiutkie gęsi ze wsi albo z okolic wiekszych miast są takie łatwe, ale normalne dziewczyny z dobrych i bogatych domów nie patrza tylko na wygląd faceta, ani na jego kasę...ale na jego zachowanie, charakter, co sobą reprezentuje, jaka ma postawe wobec zycia... co z tego ze atrakcyjny i ładnie pachnie... jeśli w głowie ma pustostan i erotomanię i do tego kretyn i życiowy fajtłapa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, wystarczyły dwa wyrazy wam nie pasujące i już został przez was oceniony i obsypany obelgami..

 

Każdy ma prawo czuć się jak tylko chce, wierzyć to w co chce i wyrażać poglądy jakie chce - jeszcze raz napiszę - nie widzę nic złego w tym co napisał Paweł. Użył metafor, które możliwe źle rozumiesz Mickey albo Ci się źle kojarzą.

 

Zwróć uwagę na jeden swój post

poza tym czas wolności wypełniam sobie imprezami ze znajomymi i poznawaniem przelotnie kolesi.... po prostu z nudów poznaje kolesi, gadka, flirt, pocałunki... ale musze troche z tym przystopować bo juz znajomi się śmieją i ekscytują, ze na ostatniej imprezie przelizałam się z 5 chłopakami, w tym 1 gej również chciał sie ze mna całowac lol...

ale w koncu chyba całowanie sie to nic poważnego... żadna rozpusta to nie jest

Większość facetów uznaje to za puszczalstwo i równie dobrze Paweł mógłby Cię wyzwać od k.. p.. itd, ale nie o to chodzi.

 

Nie oceniaj nikogo na podstawie jednego postu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pisze ze jestem boginią dla facetów, i nie rzucam ich na wyra żeby bzyknąć i opuścić przed świtem lol ..

co do całowania - to nic wielkiego przecież, poznaje chłopaków tylko, rozmowa, buzi buzi to jeszcze nie puszczalstwo ... a jeśli ktoś tak myśli to gratuluje swiadopoglądu rodem z polskiej wsi... wczesniej tego nie robiłam za wiele, wierząc że książe sam sie do mnie na swoim koniu pofatyguje.. pofatygował sie ale totalny zjeb i skór**syn... :roll: i juz więcej to się nie wydarzy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pisał pisał, o tym ze bogiem to w tym temacie, a o rzucaniu na łóżko to w temacie jak z przyjaciółki zrobic nałożnicę .. ja juz tu mam sporo obcykane traq 8) ale racja, nie ma co offtopowac, zwlaszcza ze feromonowy król pawel25 jest nieobecny, pewnie jako bog zostal uniesiony do niebios na feromonowym wietrze.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności