Skocz do zawartości

NPA!!! Pomoc~!!!!


snyper18

Rekomendowane odpowiedzi

witam!! zamówiłem swoje pierwsze fero w życiu i czekam w tej chwili na nie.

Zamówiłem NPA. Czy to jest dobry wybór wg was?? Czy one naprawde działają? Czy można ich używać samych tylko z maskującym perfumem czy trzeba koniecznie mixować?? Kupiłem narazie tylko NPA i narazie nie przewiduje kolejnego wydatku na kolejne. Jak dokładnie one działają?? Jakie dawki polecacie na sam początek? Czy mogą one spowodować agresywność wśród ludzi? i w końcu czy dodają pewności siebie? Troche dużo tych pytań ale liczę na was ferumowicze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem stary i czerwony kto czyta ten wie kto pisze niech czeka :D:D

 

powodzenia na pewno sie nie zawiedzecie

 

1 b.d. wybór

 

2 dzialają ; npa jest dobeym fero lecz moim zdaniem phx jest odrobine lepsze

 

3 zadnych miksów dajesz fero pod nos lub za uszy i psikasz sie jakims zapechem i akcja

 

4 npa dziala bardziej na ciebie niz na kobiety a o facetów sie niebój jezeli nie przedawkujesz nic ci nie bedzie bedą czuli respect do ciebie a nawet sie bali mialem takie akcje mialem nawet cos takiego ze koles sie namnie gapil jakby sie wemnie zakochal ale za skurwy....na niewiem o co w tym biegalo moze jaki rowerzysta ( pedal)

a panienek zauwazysz spojzenia i to nawet bardzo głebokie wtedy biez sie do dzialanie i to odrazu zasada 3 sek .

 

jesli chodzi o dawki to stosuje na początek 0.5 czyli przytrzymujesz palcem 3 sekundy przechylony dozownik odwracasz go i wcierasz fero

 

to jest 0.5 kropli a 1 kropla to tak samo tylko 2 razy proste jak pier......nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem stary i czerwony kto czyta ten wie kto pisze niech czeka :D:D

 

powodzenia na pewno sie nie zawiedzecie

 

1 b.d. wybór

 

2 dzialają ; npa jest dobeym fero lecz moim zdaniem phx jest odrobine lepsze

 

3 zadnych miksów dajesz fero pod nos lub za uszy i psikasz sie jakims zapechem i akcja

 

4 npa dziala bardziej na ciebie niz na kobiety a o facetów sie niebój jezeli nie przedawkujesz nic ci nie bedzie bedą czuli respect do ciebie a nawet sie bali mialem takie akcje mialem nawet cos takiego ze koles sie namnie gapil jakby sie wemnie zakochal ale za skurwy....na niewiem o co w tym biegalo moze jaki rowerzysta ( pedal)

a panienek zauwazysz spojrzenia i to nawet bardzo głebokie wtedy biez sie do dzialanie i to odrazu zasada 3 sek .

 

jesli chodzi o dawki to stosuje na początek 0.5 czyli przytrzymujesz palcem 3 sekundy przechylony dozownik odwracasz go i wcierasz fero

 

to jest 0.5 kropli a 1 kropla to tak samo tylko 2 razy proste jak pier......nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się przykrywa mimo przykrycie nie liczne osoby czują ten zapach, jednak najwazniejsze jest to że działa i to dobrze działa, zastanów się nad innymi zakupami produltów bo się opłaca, ja w grudniu chciałbym kupi pheromaks :D A wybór to jedne z najlepszych sam je używam wybitnie na mnie działają ale tylko 1.5 kropli żadna inna dawka bo nie działa, ale każdy ma inne zapotrzebowania, jak już wspomniał pawel25 zacznij od 0.5 kropli, ale nie zgodze się 4 punktem czwartym nie dokońca się zgodza faktycznie NPA działą na mnie ale na kobiety skuteczniej, przynajmniej w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy, ja po npa bardziej odczólem dzialanie na sobie niz na kobietach albo mialem takie wrazenie nie zeby nie bylo zadnych spojrzen wrecz przeciwnie byly

 

lecz po pheromaxie calkiem inaczej widzialem reakcie w kobietach jakie zachodzily

ostatnie czasy stosuje połaczenie phx npa & chikara wiec ciezko mi dokladnei powiedziec co jak teraz dziala czy npa czy phx

ogólnie wazne ze dziala :D:D

 

takie połączenie stosuje codziennie w pracy w domu czy dziekolwiek najgorsze jest to ze phx sie kanczy i 300 zł do tyłu hehe ale warto

stosuje fero na ubrania zapach czy tez smród utrzymuje sie 2-3 dni wiec mi to akurat wystarcz 8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności