Skocz do zawartości

LOVE & DESIRE czy działa?


rocky111

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zakupiłem na allegro feromony LOVE & DESIRE 52ml z uznanego sklepu. Fero przyszły do mnie we wtorek więc w środę postanowiłem je przetestować w szkole. Psiknąłem trochę na szyję oraz bluzę, dziwnie się czułem z początku, ale potem jak po zwykłych perfumach. Minęły 3 dni zużyłem 10 ml i nie zauważyłem żadnego efektu, wszystko było jak wcześniej, nie zauważyłem znacznego powiększenia sympatii wśród dziewczyn ani nie zwiększyła się moja pewność siebie. Miałem też dziwne wrażenie, że ten zapach po kilku minutach jest całkowicie nie wyczuwalny, więc mam do was pytanie czy te feromony działają? jeśli tak je skutecznie aplikować aby były wyczuwalne? co zrobić, żeby pojawiły się efekty? bo już normalnie nie wytrzymuje gdy widzę jak dziewczyny lecą na moich mniej atrakcyjnych ale bardziej pewnych siebie kolegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz moim zdanie 1 ml tez sie nie oplaca bo ile razy mozna zamawiac zamowisz i ci sie skonczy zaraz jak cos to odrazu 2 probki. Jak bylo 2,5 ml zdazylem jeszce zakupic przed 1 ml , na szczescie to na jakis czas starczalo a te 1 ml to taki g**no......

Z drugiej strony ten 14 ml sie opłaci no ale moge zalozyc sie ze 60 % osob nie ma na niego tyle kasy zeby odrazu kupic....

 

i tu sie wlasnie kłania odpowiedni marketing .........><

Sadze moim skromnym zdaniem Gdyby producent zrobil PHeromax w pojemnosci do 6-7 ml WIECEJ OSOB BYLO BY ZAINTEROSOWANE mowie to ju o OSOBACH STALE stosujace i kupujace PHX .;p

 

pozdrawiam;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 years later...

ja używałem feromonów Love & Desire męskie i na mnie działały bardzo skutecznie, parę psiknięć i moja pewność siebie bardzo wzrosła i dziewczyny z każdym dniem coraz bardziej zaczęły się koło mnie kręcić, może kupiłeś jakąś podróbkę tych feromonów? sprawdź na swiat-doznan.pl, tam masz same orginały, szybka wysyłka, 100% pewności dobrego towaru i do tego atrakcyjne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Feromony to nie wszystko. Generalnie nie nastawiaj się,ze psikniesz się i od razu wszystkie będą Twoje ;)

Najważniejsza jest ta pewność siebie .W sieci sa poradniki jak wyuczyć się podrywu tak więc warto byłoby sobie poczytać. Oczywiście nie twierdzę,że nie działają. Akurat dla mnie Love & Desire jest super ! Dzięki nim o wiele łatwiej jest osiągnąć zamierzony cel ponieważ dziewczyny najnormalniej w świecie sa do Ciebie pozytywniej nastawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Stosowałam Love&Desire damskie.

Zapach świeżo kwiatowy, dla mnie troszkę ostry, jeśli chodzi o zapach jest ok, ale...

jako feromony, nie zdają egzaminu.

 

Ogólnie bardziej jestem za The Edge.

Na L&D nie wydam już grosza.

 

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności