Skocz do zawartości

Efekt......zagadywania PHX+NPA


kkkkk0

Rekomendowane odpowiedzi

1 psik PHX

1 kropla NPA

 

Sytuacja wydarzyla sie po wejsciu do klubu , od aplikacji ok 4 h wiec nawet sporo! Opisuj wydarzenie ze wzgedu ze nikt dlugo nie opisywal nic a ja znalazlem wolny czas.......

 

W klubie po cieciu :% stoje ogladam sobie ludzi , patrze obok mnie stoi kolezanka Z KTORA JESTEM TYLKO NA CZESC-CZESC nawet nie wiem jak ma na imie....jakos tako ja znam. To jest kolezanka dobra bardzo i bliska mojego kumpla ;d ;d ;d , ktorego nie bylo wtedy....

PRzywistalismy sie poczym z nienacka zaczelismy rozmawiac .....o tym i tamtym I DOSZLISMY DO TEMATU MOJEGO KOLEGI , Dziewczyna zwierzala mi sie ze go bardzo lubi i tamtego ....wogole wypytywala sie o niego i mowila o sobie tez jaka jest;d

ok OK ALE PRZYPOMNE WAM ZE NIGDY Z NIA NIE ROZMAWIALEM TYLKO ZWYCZAJE CZESC.......A ty masz co sie wydazylo rozmowac ok 1,5 hhhhhhhhhh;d

PRZypadek ......raczej nie .;p

 

pozdrawiam;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ONA tez walnela sobie pare procent i nie miala co robic to sobie pogadala z Toba, nie wszystko musi byc wina "wspomagaczy". :PPP

Ja tez bylem wczoraj/dzis na bibie u kumpla i z laska co robi u mnie w szkole znam z widzenia, zaczalem rozmawiac i zakumplowalismy sie, nic wiecej bo ma faceta, innego kumpla i wystarczylo tylko pare Debowych...

A do tego sama cos sie mnie zapytala i gadalem. ;]

No ale roznie to bywa, czasem pozory myla, jak bedzie cos wiecej to pisz, chetnie poczytam, ja za niedlugo bede testowal NPA i BTB i mam nadzieje ze to wypali bo po Phx nie bylo nic... :?

Pozdro ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności