Skocz do zawartości

Perception - spostrzeżenia


white.widow

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zamówiłam próbkę Perception, tego feromonu mogą używać mężczyźni i kobiety. Po zastosowaniu ludzie chętniej ze mną rozmawiali, nawet chłopak z mojego roku, z którym od początku studiów zamieniłam minimum 3 zdania nagle zrobił się gadatliwy i opowiadał mi o osobistych sprawach. Jeżeli chodzi o działanie na otoczenie to ludzie bardziej liczyli się z moim zdaniem, chętniej słuchali i popierali moje pomysły. Jestem zadowolona z tego produktu jednak przyszedł czas na wypróbowanie czegoś lepszego. Fakt, że faceci chętniej ze mną rozmawiali, ale bardziej jak z kumpelą niż fajną laską. Dodam (dość skromnie), że jestem całkiem ładna, jednak nie mam tego słynnego "czegoś" i jestem dość nieśmiała w kontaktach damsko-męskich. Dlatego zamówiłam próbkę Pheromax Woman, liczę, że pomoże mi wzbudzić większe zainteresowanie płci przeciwnej. Paczka przyszła dzisiaj, więc czas rozpocząć testy, będę informować na bierząco. Pozdrawiam ferumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHX jak dla ciebie to wedlug mnie dobry pomysl... potestuj poprobuj tylko widzisz tu jest problem coz ze mezczyzni . chlopacy beda sie zawieszali na twoj widok patrzyli - trzeba samemu jak zobaczy sie taki efekt dzialać........ JAk pisalas jestes niesmiala i tu bardzo by ci pomog NPA woman .naprawde daj pewnosc siebie;dp

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie miałam zbyt wielu okazji do przetestowania PHX, wyszłam tylko na chwilę do kolegi. Przechodnie faktycznie się na mnie zawieszali, bezczelnie gapili się nawet, gdy już mnie minęli. Kolega też zachowywał się trochę inaczej, dziwnie kręcił się wokół mnie, nie mógł wysiedzieć w miejscu.

Co do mojej pewności siebie, to nie jest tak, że jej nie mam, bo mam, często udaje mi się być duszą towarzystwa, generalnie nie boję się ludzi i potrafię z nimi rozmawiać. Mój problem polega na tym, że nie potrafię zwrócić uwagi facetów, którzy mi się podobają, gdy to już się uda, będzie z górki. Dlatego myślę, że nie potrzebuję NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności