Skocz do zawartości

Co się dzieje z moim facetem ???!!!


Czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowicjuszką w sprawie feromonów i zachowań ludzi którzy je stosują. Nie pisze aby dowiedzieć się jakie są odpowiednie dla mnie, ale żebyście pomogli mi zrozumieć i rozwiązać mój problem.

Mój facet pracuje w dużym przedsiębiorstwie budowlanym, jego premia i awans zależą od ilości zawieranych kontaktów z klientami. Kiedy dowiedział się o feromonach o sposobie ich działania i efektach postanowił sobie sprawić (PHEROMAXa). Muszę przyznać, że kontakty z klientami ma wyśmienite, pochwały od szefa itd., ale nie tylko..., jego współpracownicy inaczej na niego patrzą a kobiety są nim zachwycone. Cały problem z mojego punktu widzenia polega na tym, że od momentu kiedy zaczął używać feromonów, jego całe zachowanie diametralnie się zmieniło. Jesteśmy ze soba od ponad 5 lat, ale od czterech miesięcy czuje się jakbym miała do czynienia z innym człowiekiem. Mój facet nigdy nie był nieśmiały, ale teraz stał sie duszą towarzystwa... towarzystwa kobiet. Powiem szczerze, że może z jego strony nic się nie zmieniło, ale czuję do niego niechęć. Mam wrażenie, że to feromony niszczą nasz związek. Powiedzcie co ja mam robić, bo my naprawde bardzo się kochamy, a ja uważam, że mój facet jest na tyle fantastycznym człowiekiem, że feromony nie są mu potrzebne. Nie chce czuć się z nim jak z obcym człowiekiem i jak wytłumaczyć mu, że to nie feromony świadczą o jego sukcesie (choć niektórzy mogą się ze mna nie zgodzić) ale jego osobowość i doświadczenie. Pomóżcie :cry:

Czarna.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jest wiele opcij jeżeli chodzi o biznes?

Nie chęć może być spowodowana dużą ilością stosowanego PHX itd..

W biznesie prawdopodobnie działa jego nastawienie,phx mało w tym zdziała,na kobiety trochę podziała :roll:

 

Wiesz co , kup sobie phx women :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... też o tym myślałam :lol:

Ciekawe jak PHX zadziałałoby na mojego faceta :wink: . Ale ja i bez feromonów mam olbrzymi urok osobisty, doskonałe stosunki w pracy i wogóle nigdy nie mam z niczym problemu, pewności siebie też mi nie brakuje :D:D

Jeśli zdecyduje się na PHX to tylko po to aby sprawdzić jego reakcje, myślisz, że warto ??? :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraznie sie zachlysnal nowa sytuacja ,nie pozwol aby w tym natloku kobiecych spojrzen Twoje oczy dla niego utonely .Zrob cos co go zaskoczy -oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu,5lat pod jednym dachem to kawal czasu spraw aby popatrzyl na ciebie tak jak na poczatku ,mysle ze PHX doda waszemu zwiazkowi te odrobine pieprzyku.I niech zobaczy jak inni wodza za Toba wzrokiem :twisted::twisted::twisted::wink: pozdrawiam Cie serdecznie i daj nam znac co postanowilas :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się przekonać do PHX women, widocznie potrzebuje jeszcze czasu dla siebie, a to, że mój facet się zachłysnął całą tą sytuacją w 100% się zgadzam, jednak nie przyzwyczaje się do nowej sytuacji bo taki "NOWY Facet" wogóle mi sie nie podoba. Fajnie jest poeksperymentować z czymś nowym, ale w granicach rozsądku. Nie wiem co PHX miałyby zmienić w moim życiu, ja nie narzekam, a obawiam się, że mogłyby odwrotnie zadziałać na niego podobnie jak on działa na mnie po PHX (NEGATYWNIE).

Muszę o tym pomyśleć, nie chce się przyczynić do zepsucia relacji między nami, a ja jestem taką pesymistką, że zawsze nastawiam się na najgorsze :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax działa ale na płeć przeciwną, podryw,romans odbudowanie dawnych relacji erotycznych z partnerem(gdy iskra już przygaśnie)

Shikara(chyba tak się pisze) jest dobra do pracy i do przekonywania klientów to zapach przeznaczony dla mężczyzn pracujących w biznesie.

Może przekonaj go do tych właśnie co opisalam?

a i jeśli dalej uzywa Pheromax niech zmniejszy dawki bo to co opisujesz to wygląda jak przedawkowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności