Skocz do zawartości

sukces czy wyobraznia-moja historia


kia

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie ,i tak jak obiecalam zdaje relacje .Oto moja historia;bylismy szczeliwa para z 10letnim stazem ,mamy siedmoletnia coreczke,szczesliwa az do momentu kiedy dorosla corka mojego partnera postanowila to zmienic .niewiele moglam zrobic od 2lat mieszkal za granica wlasnie u corki intrygowala dlugo az sie udalo ;od lata zeszlego roku zaczelismy sie klocic ,coraz bardziej oddalal sie ode mnie wszystko co zrobilam albo czego nie zrobilam bylo zle ,nie moglam sie bronic oskarzajac tamta dziewczyne wiedzialam ze to odniesie odwrotny skutek jedyne co moglam to probowac tlumaczyc i pokazac swoj punkt widzenia jednak na niewiele sie to zdalo ona jest ukochana coreczka tatusia o ktorej zycie -doslownie walczyl 3 razy.w tym roku spotkalismy sie tylko 2 razy i byly to z jego strony bardzo chlodne spotkania ,jednak udalo mi sie wyciagnac z niego ze dalej mnie kocha choc troche inaczej niz wczesniej ale stracil do mnie zaufanie,a poniewaz juz kiedys zostal bardzo bolesnie zdradzony nie potrafi i nie chce czekac az sytuacja sie powtorzy.szukalam sposobu na uratowanie mojego zwiazku az trafilam na ta stronke i zakupilam pheromax -2ml i krotko potem RM ,testowalam je glownie na domownikach ,no i oczywiscie na spacerze w sklepie pracy sytuacje byly rozne zdarzaly sie takie jak juz wczesniej opisalam ale tez czasami nic nie zauwazylam ale chcialam przed spotkaniem z moim Kochaniem przyzwyczaic siebie i swoje cialo do feromonow i nauczyc je wspolgrac .wiedzialam ze moj partner jest bardzo czuly na zapachy i wyczuwa feromony-przynajmniej te naturalnie wydzielane przez cialo ,bo kiedy sie poznalismy nie uzywalam zadnych perfum a dla niego pachnialam kobieta wiec musialam naprawde dobrze dobrac dawke,i wlasnie w ostatnia sobote mialam okazje spawdzic jak to dziala w rzeczywistosci.O 9 nasza corka miala pasowanie na ucznia przyjechal przed sama 9.chlodne powitanie cmok w policzek i wychdzimy z domu .oczywiscie mam na sobie feromony spora ilosc RM i kropelka PH a i rozcienczone w moich perfumach ph na wlosy.caly czas uciekal przed moim wzrokiem i nie patrzzyl na mnie nawet jak do mnie mowil ,jazda samochodem pobyt w szkole zauwazam ze jak nie wie ze widze zaczyna mi sie przygladac oczywiscie jestem ubrana odpowiednio co trzeba ukryte co trzeba wyeksponowane w mysl zasady ubrana -rozebrana czyli tak aby pobudzic wyobraznie jednak bez przesady potem jedziemy na kawe do kawiarni :shock::shock: on nie znosi takich miejsc a sam to zaproponowal :roll: okazuje sie ze w miescie jest festyn zaczynamy ogladac stragany kupuje jakies drobiazgi coraz wiecej usmiechu coraz czesciej zaglada w oczy przy straganie z kapeluszami zaklada mi jeden i naciska abym go kupila i wtym momencie slysze za plecami meski glos;ale pani slicznie wyglada. ze smiechem odwracam sie i dziekuje za komplement a moj luby mierzy z gory na dol faceta ktory sie osmielil wyciaga pieniadze i placi za kapelusz idziemy dalej spotykamy mojego syna i zatrzymujemy sie na papierosa obok nas stoi mlody ok 30letni mezszczyzna odwraca sie i patrzac na mnie mowi ze jestem piekna kobieta .Moje Kochanie omal sie nie przewrocil,bylismy tam jeszcze ok godz w tym czasie zdarzyla sie jeszce jedna podobna sytuacja ,moj partner coraz czesciej zaglada mi w oczy usmiecha sie jak dawniej bardzo dobrze sie bawimy a nasza corka jest szczesliwa.powrot do domu herbata ciasto obiad i dalej idziemy na spacer bylo bardzo milo dostalam jeszcze dwa prezenty -kosztowne a od roku nie dal mi nawet marchewkii pozegnanie i znowu zaskoczenie bo przytulenie glaskanie po plecach zamiast zimnego cmoka w policzek.co tak naprawde zadzialalo? milosc ktora mimo wszystko trwa feromony moj stroj -juz dawno sie tak nie ubieralam?Mysle ze wszystkiego po troszke a teraz czekam na nastepne spotkanie i dalszy ciag,musze doprowadzic tego aby mi znowu zaufal i wierze ze TO SIE UDA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla hisotria... :shock: po prostu tak niezla ze az sie wierzyc nie chce, ale mysle ze FERO zadzialaly i zrobily swoje, bo po tym co przeczytalem jak bylo wczesniej to bez FERO mozliwe ze nie doszloby do tego... Przynajmniej tak uwazam, ale tez moglobyc tak jak mowisz ze wszystko razem ze soba dalo to co dalo... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, masz racje, gdyby to wszystko nie przytrafilo sie mnie ,gdybym tylko o tym czytala tez trudno byloby mi uwierzyc.Ale ja to przezylam,i nie mam powodu aby was oszukiwac bo was nie znam a wy nie wiecie kim ja jestem.jest to ewidentny przyklad ze fero dziala ,oczywiscie im wiecej sprzyjajacych sytuacji tym lepiej ale takie sytuacje mozna stworzyc samemu a przynajmniej probowac .pozdrawiam was z usmiechem :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć !

 

Miałem dziś dziwną sytłacje i jestem ciekaw Waszej opinii,użyłem Pheromax i poszedłem do szkoły,miałem polski,nauczycielka nie zbyt za mną przepada...brała ludzi do odpowiedzi....i nagle słysze "Maks do odpowiedzi" moja reakcja zdenerwowanie już miałem wstać,podniosłem głowe i uśmiechnołem się do nauczycielki,a Ona mówi "albo nie,nie zapytam Maksa" wzieła kogoś innego....waszym zdaniem miałem dużo szczęścia czy może feromony,czekam na opiniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności